- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
8
Większość piłkarzy Barcelony jest wystawiona na rynek transferowy, ale również duża część piłkarzy nie chce odejść, a klub musi zarobić pieniądze. [Gerard Romero - RAC1]
0
@BarcaInfo Większość z tych, co ma być wystawiona, czy większość w ogóle?
3
@BarcaInfo czyszczenie szatni się przyda, ale wolałbym żeby zrobił to po raz drugi Pep ;D
4
@BarcaInfo Niektórzy z nich to mają tupet i wolą siedzieć i pobierać wielki hajs za nic. Taki Dembele na pewno się zaweźmie i zostanie. No chyba, że szejk zaproponuje jemu jeszcze lepszą kasę, bo to raczej jedyny realny kierunek, gdzie mógłby pójść.
0
@MrShakira Umtiti, Alba, Rakitic, Vidal, Coutinho, Dembele, Suarez, Griezmann out.
2
@SergioTomas ogarnąć się radzę
0
@LuisSalvano a co ma zrobić taki Dembele? Problem Dembele nie wynika z tego, że gra źle, tylko z tego, że nie gra bo ma kontuzje. Więc po co ma odchodzic? Jak będzie zdrowy to będzie grał i będzie grał dobrze. To samo w każdym innym klubie.
0
@joloskyy Owszem. Jednak jest tutaj 3 lata. Jeżeli po 3 latach nie spłacił się, nie spełnił pokrywanych w nim nadziei, a klub sugeruje jemu, że lepiej będzie jak odejdzie, a ten zapiera się, że zostaje (do czego teoretycznie ma prawo) to trochę niesmak pozostaje. Co innego jakby ktoś wypychał kogoś, kto się naprawdę stara i daje z siebie wszystko, a zawodnik chciał zostać (np. Vidal).
Dembele, Coutinho i Rakitić to trójka zawodników, którzy powinni na pewno odejść. Rozważyłbym też odejście Griezmanna, ale to pod warunkiem, że przyszedłby Lautaro. Tego pierwszego sprzadałbym z trzech powodów: praktycznie wcale nie gra, pobiera wysoka pensję, a jakby miał odejść za rok to pójdzie za grosze.