- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 775 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 775 Culés
5
Diego Milito...
Dla Genoi: 60 goli w 94 meczach,
Dla Zaragozy: 61 goli w 125 meczach,
Dla Interu: 75 goli w 171 meczach,
W Serie A: 86 goli w 159 meczach,
Uważam, że sezon 2009/10 w wykonaniu Argentyńczyka był jednym z najlepszych sezonów, jakie mógł rozegrać napastnik. I to może nie pod kątem zdobyczy bramkowych, a "ważności" tych bramek i wpływu na grę.
Milito w sezonie 2009/10:
Mecze: 52,
Gole: 30,
Asysty: 8.
W Serie A: 35 meczów, 22 gole i 5 asyst,
W Lidze Mistrzów: 11 meczów, 6 goli 3 asysty (gol na każdym szczeblu fazy pucharowej),
W Pucharze Włoch: 5 meczów, 2 gole.
Strzelał w każdych rozgrywkach, ogromny wpływ na potrójną koronę Interu. Bestia.
2
@Hiacynk gole w Finale i Półfinale LM najcenniejsze. Milito rozegrał kapitalny sezon.
0
@Hiacynk hmm. Dla Interu i Genoi zagrał 265 spotkań a w Serie A 159? Coś tu chyba nie gra, no chyba, że Genoa była w Serie B
0
@messi564 Gole dla Interu i Genoi są liczone ze wszystkich rozgrywek. Także Puchar Włoch i Puchary europejskie również. Wszystko jest dobrze policzone.