- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 847 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 847 Culés
0
Dlaczego ludzie nie potrafią poprawnie posługiwać się swoim ojczystym językiem?
0
@NeroTFP Bo są niechlujni i wystarcza im tyle na ile mogą się komunikować z innymi, mniejsza o szczegóły.
0
@NeroTFP Spytaj sie Chińczyków.
2
@MesQueUnClub_87 skoro da się komunikować to o co chodzi? :D chyba to jest podstawową funkcją języka?
0
@Bykunn Byłbym ostrożny z tą komunikacją. Patrząc na to, co niektórzy próbują przekazać, trzeba długo się zastanawiać, co mieli na myśli :D
1
@Bykunn Dla minimalistów owszem.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Tego serio nie rozumiem, co to znaczy niechlujstwo w języku? Np napisanie come on w zdaniu? Albo użycie skrótu wtf? Rozumiem, że trzeba pisać tak, żeby nas zrozumiano, używać interpunkcji itd. Chyba, że to nie o to Ci chodzi, jak piszesz "niechlujstwo językowe" ;)
0
@Bykunn "Se - zamiast sobie", "weszłem - zamiast wszedłem", "włanczam - zamiast włączam" i takie językowe chodzenie na skróty, to jest dla mnie niechlujstwo, brak interpunkcji również przez co zdania są nieczytelne lub nabierają mylnego sensu, dla niektórych to są rzeczy istotne, a dla innych całkowicie bez znaczenia.
1
@MesQueUnClub_87 No dobra mnie też, dość mocno razi to w oczy. Nie lubię pisać z błędami, szczególnie, jak każdy ma autokorektę. Niemniej jestem daleki od czepiania się o to ;) A brak interpunkcji po prostu przeszkadza w czytaniu. Sam niestety czasami jak czytam swoje długie posty, szczególnie pisane z telefonu, to nie wiem momentami, o co mi chodziło
0
@NeroTFP Bo ich nie nauczyli i nie chcieli się nauczyć.
1
@Bykunn Też się nie czepiam i ludziom nie wytykam, ale swoje zdanie na ten temat mam i akurat się tu nadarzyła okazja, żeby je upublicznić ;)