- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 792 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 792 Culés
26
- (puk, puk) Halo, kto tam?
- To ja, panie Ferdku.
- To wychodź pan, bo mnie się śpieszy.
- Dżast e moment.
- Panie, wychodź pan!
- Hehe, o witam panie Ferdku. Jak tam zdrówko?
- Heh, jak to Borysek mówił, jakotako po japońsku, panie Boczek.
- Oj nie "panie Boczek", panie Ferdku, już nie Boczek...
- Jak nie Boczek, jak Boczek, nie?
- Panie Ferdku, pan pozwoli że się panu przedstawię.Od zeszłej środy nazywam się Bob Marlej.
- Jaki Harlej?
- Marlej, panie. Zmieniłem se, we urzędzie.
- Ale na co?
- No przecież mówię panu. Na Bob Marlej.
- Pan się dobrze czuje?
- Świetnie, panie Ferdku. Normalnie czuję się jak nowo narodzony, w mordę jeża.
- Panie, panie przepraszam, bo ja siku muszę...
- Ale, panie, ja panu moge nawet dowód pokazać.
- No to pokaż pan.
- Patrz pan. https://scontent-ams4-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48377039_215608442703841_8388362207611584512_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=wz8uDAkccesAX9UPXaV&_nc_ht=scontent-ams4-1.xx&oh=79d4e5a0ec207732cabc154dae68fac5&oe=5EBB9778
- Ale to panie jest nielegalne.
- Jak nielegalne, jak legalne. Każdy se może zmienić normalnie. Nawet pan se może zmienić.
- Panie Boczek, panu od tej wieprzowiny to się popierdzieliło we łbie, naprawdę. Odejdź pan bo mnie się siku chce, panie Boczek, no!
- Oo, panie Ferdku, już nie Boczek, nie Boczek... Tylko Marlej! A właściwie, dla przyjaciół, po prostu "Bob".
4
@Nano22 Spróbuj pokazać taką komedię amerykaninowi to nie wiem czy zrozumie o co w tym wszystkim chodzi :D A ten serial przecież dobrze pokazuje Polaków