- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 722 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 722 Culés
6
Taka ciekawostka: andaluzyjska gazeta Estadio Deportivo podaje, że Sevilla i Betis stoczą walkę o Michała Karbownika https://www.estadiodeportivo.com/editorial/2020/04/12/derbi-despachos/274663.html
Ostatnio agent piłkarza mówił, że o Michała pytała połowa ligi hiszpańskiej łącznie z drużynami z top4, a sam zawodnik uważa, że jest to dla niego najlepszy kierunek ale chcę wybrać klub który zapewni mu regularne występy i ofensywny styl gry preferowany przez niego.
Od nowego sezonu zapewne będziemy mieć Polaka w La Liga i to jakiego! Jestem wielkim fanem talentu tego chłopaka i podzielam opinię Tomka Ćwiąkały, że jest to obecnie najlepszy talent w naszej lidze. Mówi się o ogromnej kwocie jak na Ekstraklase, ze względu na bardzo duże zainteresowanie i talent tego chłopaka mimo kryzysu ma pęknąć kwota 10mln euro
1
@messi564 Prawda,genialny zawodnik jak na swój wiek i uniwersalny bo może również zagrać w środku pomocy.Niech nam rośnie to może będziemy mieli dobrego LO w reprezentacji.