- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
0
Jak dziewczyna nie jest dziewicą, to mi nie wmówi, że "chce czekać do ślubu".
Ty byś uwierzył?
Komentarz usunięty
14
@Piotr89Sand Cześć jestem Waldek, mowią na mnie Waldek, jeszcze TIRem i umiec zmieniac biegi.
4
@Piotr89Sand Nie wierz nigdy kobiecie...
4
@Piotr89Sand Przecież to logiczne, że ściemnia. No chyba, że nagle stwierdziła, że stop i od teraz czeka do ślubu, ale wątpie. Jak mówi moja koleżanka "kto raz spróbuje to już nie przestanie" :D
0
@Piotr89Sand eeeeee.
1
@puyol_presidend5 Wytłumacz to mojemu kuzynowi. :D Jak grochem o ścianę.
0
@Piotr89Sand A temat dotyczy jego dziewczyny? Koleżanki? Przyjaciółki?
1
@Piotr89Sand Moze sobie costam uporzadkowala takiego w glowie. Ja szanuje takie postanowienie :P. Ale watpie ze w dzisiejszych czasach jakis mezczyzna poczeka.
1
@puyol_presidend5 Gorzej. Ma zamiar brać z tą laską ślub. :D
0
@AnnaMarianna Sorry, ale dla mnie to nie ma zupełnie sensu. ;)
3
@AnnaMarianna Myślę, że tu jest taki problem, że nie chce seksu przed ślubem, to mężczyzna nie ma żadnej gwarancji, że będzie miał go nagle po, bo może kobiecie przyzwyczaić taki stan rzeczy, albo nie lubi w ogóle seksu (są takie możliwości).
0
@negreanu To czy sie to lubi czy nie to raczej kwestia partnera. Ale nie bede sie rozpisywac na ten temat ;). Tak jak napisalam jestem wstanie ja zrozumiec ale wiem tez ze malo ktory na to pojdzie.
0
@AnnaMarianna Ja myślę, że wielu by poczekało. Ale ciężko mi uwierzyć, żeby ona wytrzymała :D Jest dużo prawdy w powiedzeniu "Kobieta bez...dostaje.." :D
Mam wiele koleżanek i wiem jaki jest najczęstszy temat (penisy) rozmów dziewczyn, gdy się napiją lub, gdy chłopaki nie słyszą :D
1
@AnnaMarianna Pewnie, że kwestia partnera. ;) Też tak uważam. Jak się partner podoba to nie ma mowy o jakimś bezsensownym czekaniu. Czekają tylko frajerzy.
1
@Piotr89Sand Z tymi frajerami troche za daleko. Mam kolezanke bardzo religijna ktora chciala czekac i jej (teraz juz maz) to zrobil. Wydaje sie bardzo dobrym mezczyzna.
0
@AnnaMarianna Weź pod uwagę jaki wcześniej był warunek. ;) Jak dziewczyna ma pierwszy raz za sobą i chce czekać, to dla mnie jest dziwne.
Znam gościa, który był wspaniałomyślny i czekał. Potem przez parę miesięcy było ok. W sumie wszystko było jak z kościelnego poradnika. ale myślał, że to w sumie normalne jak ona nie miała doświadczenia. Nie było zgrzytów, wydawało się, że jej pożycie sprawia przyjemność. Potem z każdym dniem coraz gorzej. Najpierw musiał stawać na uszach żeby do czegoś doszło. Kupował prezenty, spełniał zachcianki i miał dostęp do małżeńskiego łoża. Po jakimś roku ona mu powiedziała, że właściwie nigdy nie miała z tego przyjemności i nie potrzebuje seksu do szczęścia. :D