La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1239 Culés

konto usunięte

0

Jeśli już mówimy o serialach, jak podchodzicie do "laugh tracków" w sitcomach? Lubicie? Nie zwracacie uwagi? Irytują was? Dla mnie to automatyczne skreślenie serialu. Odbieram to tak, jakby twórcy traktowali mnie jak kompletnego idiotę, pokazując w których momentach powinienem się śmiać, i niejako "zmuszając" do reakcji. Zabija to dla mnie efekt żartów i jakąkolwiek przyjemność z oglądania. Wiem, że to dość ekstremalne stanowisko, i próbowałem dać szansę paru kultowym sitcomom, ale za cholerę nie potrafię tego ignorować.

3

@Misanthrope jak ogladam Bundych czy inny serial, to mi to totalnie nie przeszkadza. Moze tak po prostu kiedys robiono i tyle.

1

@Misanthrope Nie przepadam, ale jak serial smieszny, to da sie przywyknac.
W sumie pewnie tak czy siak czlowiek bedzie sie smail w podobynch momentach, a oni poteguja troche zart jak kibice na stadionie dodajacy atmosfery do meczu.

Czy w Big Bang Theory nie byla publicznosc na zywo?

edit- pamietam, ze kiedys Woody Allen byl w kinie na swoim filme (incognito) i byl zdziwiony, ze publicznosc smiala sie w tych momentach, w ktorych zaploanowal.

1

@Misanthrope Ignoruje to bo bylo tak odkąd pamietam, to jest telewizja, a ona zawsze była sztuczna

konto usunięte

0

@Colon Nie wiem, nie oglądałem. Zdaję sobie sprawę, że cel tego zabiegu jest taki jak piszesz, i że jestem pod tym względem kompletnym dziwakiem, no ale co poradzę :P

0

@Misanthrope Ja sie Tobie nie dziwie. Ja i tak mam wrazenie, ze tv bardzo czesto ma nas z durniow.
Pewnie nie ogladales wczorajszego highlight z Nejmanen. Mnie sie wydaje, ze panowie po programie mieli pewnie beke: nie do wiary, ze 80 tys widzow ogladalo program o niczym ;)

konto usunięte

0

@Colon Nie oglądałem, to kompletnie nie moja bajka. Najmana można podciągnąć pod to, co napisałem niedawno o całym Fame MMA, a Stanowski działa mi na nerwy jak mało kto, więc nawet gdyby format programu ciekawił mnie w jakimkolwiek stopniu, ten wczorajszy z pewnością bym odpuścił.

konto usunięte

0

@Misanthrope fan niewymuszonego humoru jak widzę?

konto usunięte

0

@Chwytliwy Może to mój wewnętrzny 5-latek podświadomie buntuje się przeciwko przymusom i nakazom.

1

@Misanthrope Obejrzalem , bo bardzo ten program byl tu zachwalany, ze smieszny, ale i mertytoryczny. Chicialem sobie wyrobic opinie, by troche podyskutowac. I moze tak jest (ze jest zabawny), ale wypowiadam sie tylko o tym odcinku.
Stanowskiego widzialem pierwszy raz w akcji i bardzo zle wrazenie pozostawil po sobie - spiety, szczycacy sie tym, ze punktuje (pelikana) Nejmana, ktory zupelnie byl pogubiony.
Ani to smieszne nie bylo, ani inteligentne.
Cos na zasadzie roastu dla spietych lub mobbingu dla poczatkujacych.

Mam po prostu nadziej, ze to byla ustawka. Bo bede sie wkurzal , ze stracilem te 70 minut. NO chyba, ze na sile podpiac tu aspekt psychologiczny -ale to juz baaardzo wymuszone jest.

1

@Misanthrope ja mam stosunek obojetny, w ogóle jakoś nie zwracam na to uwagi. Dopiero teraz sobie uświadomiłem że np w przyjaciołach to jest.

konto usunięte

1

@Misanthrope nie, to akurat normalne, ja jako fan wrestlingu znam takich wielu ludzi więc nie robi to wrażenia na mnie żadnego wręcz, więc jeśli ciebie nie bawią komedie wymuszone to jest zrozumiałe, z mojej strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?