La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

2

-Obcięcie pensji bo klub nie ma przychodów? A nigdy w życiu, won stąd!
3 miesiące później
-Ale... ale jak to nie mamy pinionszków na Neymara? ;(

konto usunięte

0

@Striker Ja myślę, że jeśli chodzi o Neya to on raczej przyjdzie na zasadzie bezgotówkowej (np. Cou + Dembele + ew. mała dopłata).

2

@LuisSalvano W PSG nie pracuje banda debili jak u nas ;)

konto usunięte

0

@Wichurek Gdyby nie pracowała banda debili to by nie trzymali go na siłę, tylko już w zeszłe lato puścili ;)

0

@LuisSalvano Właśnie dlatego, że nie są debilami mają prawo trzymać nawet na siłę zawodnika, który ma z nimi ważny kontrakt, który sam podpisał a z Barcelony odszedł wykupując się z niej. Więc dalej debilami tutaj są tylko sternicy Barcelony :)

konto usunięte

0

@Wichurek No ja uważam inaczej :) Trzymaniem zawodnika na siłę, psują wizerunek klubu i zniechęcają potencjalne gwiazdy, które rozważają pójście do PSG.

0

@LuisSalvano A jakoś dalej zawodnicy do Paryża odchodzą. Bo wizerunek klubu? Nie, bo 99% piłkarzy ma w dupie wizerunek kluby, byle by się kasa zgadzała ;)

konto usunięte

0

@Wichurek Wizerunek idzie w parze ze zgadzającą się kasą ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?