La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 929 Culés

konto usunięte

34

52 dzień od zniknięcia @Odesseiron
94 dzień od zniknięcia @SHIBA

konto usunięte

24

@IAmBackCules Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. @Kapitan hawk tez się gdzieś zapodzial.

konto usunięte

43

@IAmBackCules Piątek, godzina 13. Komenda przy Pomorskiej.

konto usunięte

17

@FranzMaurer akurat mała strata

konto usunięte

15

@IAmBackCules Shiba przeszedł reinkarnację, a Odesseiron ukrywa się w swoim lesie przed ludźmi zarażonymi koronawirusem, jak Rambo przed policją w jedynce. Rozstawia pułapki, poluje na dziki z dzidą w ręku, tego typu rzeczy.

konto usunięte

0

@FranzMaurer oba bez kitu @Kapitan hawk tez zniknął bez śladu.
A takie wrażenie miałem jakbym kilka dni temu jego komentarz czytał, a nie ma go od stycznia wtf co tu się dzieje

konto usunięte

15

@FranzMaurer Konto masz od lutego, a kapitana nie ma od stycznia, walisz po 20 komentarzy dziennie. Piękne multi, nie zapomnę go nigdy

konto usunięte

10

@Misanthrope Mam tu nawet zdjęcie jego lasu. https://zapodaj.net/b1f0850676e54.jpg.html

konto usunięte

0

@xofcbxo Zgłaszaj śmiało

konto usunięte

4

@FranzMaurer Bez przesady xD tutaj siedzą ludzie na multi, którzy z samą moderacją trzymają. Z fartem!

0

@IAmBackCules @Misanthrope @FranzMaurer @xofcbxo @DaPi @PrinceDamon a o @Lamora cos słyszałeś? On chyba w służbie zdrowia?

konto usunięte

1

@IAmBackCules Z @Odesseiron to może być poważniejsza sprawa, bo z dnia na dzień nie można skontaktować się z nim także telefonicznie.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Właśnie widzę. Obawiam się czegoś najgorszego...

konto usunięte

1

@IAmBackCules No nic, nie dowiemy się zapewne nigdy, bo zakładam, że nikt stąd nie zna jego adresu ani nikogo z rodziny.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Wydaje mi się że on jest z (okolic) Łodzi, tak? Mamy to zdjęcie tego bajora, może ktoś coś kojarzy. =D

konto usunięte

1

@IAmBackCules Tak, okolice Łodzi. Ale on mieszka gdzieś pod miastem, w lesie, więc to niewiele mówi :p Szkoda chłopa, ale cóż...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?