- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 829 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 829 Culés
1
Koronawirus w Polsce.
Dziś 224 zakażenia potwierdzone i 4 ofiary.
Zdjęcia dla podkreślenia powagi sytuacji:
https://x.com/synxchaosu/status/1244326438683238400
0
@Piotr89Sand jutro ma być chłodno to znowu się zaszyją. Ale tak, jak jest tylko cieplej to Warszawa żyje.
0
@Kamil92
U mnie wczoraj było 21 stopni, to tłum ludzi na ulicach, a dziś cały dzień pada deszcz i 5 stopni. Ulice puste.
2
@barcafan9512 @Kamil92 To tylko pokazuje, że same obostrzenia zwyczajnie nie działają. Społeczeństwo wcale nie jest mądrzejsze niż we Włoszech lub Hiszpanii.
1
@Piotr89Sand to prawda. Przez pierwsze dni myslalem, że to naprawdę może się u nas udać, ale parcie na wolność i brak czasowych ograniczeń jest u nas takie samo jak na zachodzie Europy.
0
@Piotr89Sand Dobrze że podkreślono czyja Warszawa. A może napisać stolica państwa Kaczyńskiego?
0
@Piotr89Sand Po pierwsze Wa-wa jest największym miastem w PL, najbardziej ludnym to i przypadków jest najwięcej, więc możliwości przenoszenia są większe i potencjalnych ofiar więcej. Nie sraj żarem.
0
@Piotr89Sand a ostatnio kłóciłem się z kimś na la rambli bo mówił że Włosi i hiszpanie to durne narody które lubią hulać a ja mu mówiłem że Polacy są tacy sami to się oburzył
0
@Mroziu Ale masz świadomość, że możemy tak siedzieć wieczność, bo raz ze nie ma szczepionki, a dwa można nim się ponownie zarazic.
0
@Faun mam świadomość ale chodzi mi o to jakimi my ludźmi jesteśmy wcale nie lepszymi niż inne narody
0
@Mroziu Oczywiście, że Polacy nie są lepsi w niczym od innych, a nawet można w czym są gorsi od innych. Nie ma ideałów, ale Polacy myślą ze są wspaniali "hurr durr Husaria"