La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

1

Czytam właśnie że podobno ma przyjść Martinez czy to rozwiąże nasze problemy? Myślę że nie ponieważ nam potrzebny skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia taki Ney lub Sane/Sancho.

0

@Kwiatek67 Też tak myślę Neymar drogi, ale solidny na te 3 sezony powinien być.
Poza tym uważam, że u nas obrona leży i albo coś z tym zrobią, albo musimy grać pełen offensiv ;D

0

@Kwiatek67 Żaden piłkarz tutaj nie pomoże, jeżeli taktyka dalej będzie się opierać na "podaj do Messiego".

0

@4drian0Nawet jeśli przyjdzie Neymar? No co ty myślę że sam będzie powoli wchodził w buty Messiego kreować grę. Ney to Ney

0

@Kwiatek67 Ok, Neymar to jest wyjątek, ale w jego transfer nie wierzę za długo to się ciągnie.

konto usunięte

1

@Kwiatek67 Potrzebny jest i Neymar i ŚN, natomiast jeżeli nie uda się sprowadzić w tym okienku obu, to pierwszeństwo powinien mieć Neymar, bo mamy Suareza, Braithwaite'a i Griezmanna (o ile Francuz nie będzie włączony w transfer Neya).

konto usunięte

0

@4drian0 Dlaczego za długo? Pierwszy raz chcieliśmy go odkupić rok temu. Z Coutinho też pierwsze podejście się nie udało, a finalnie przyszedł. Jak się dobrze dogadamy z szejkiem to wróci. No ew. na zasadzie tego prawa, o ile wycena będzie przyziemna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?