- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
0
Jako, że zupełnie nie obracam się w tych klimatach muzycznych, liczę, że tutaj zaczerpnę rady. Naszła mnie nie lada chrapka na muzykę... symfoniczną, ale taką z rozmachem, tj. z przysłowiową "pompą". Poleci jakaś dobra dusza najwyższej jakości album / orkiestrę, którą mógłbym znaleźć na spotify? :)
1
@Filip_10 5 symfonia Beethovena
1
@Filip_10
1
@Filip_10 A chcesz połączenie muzyki symfonicznej z rapem? :P
0
@Kamil92 Pawbeats Orchestra? Albo może projekty Miuosha, bo chyba też coś kombinował w tę stronę? To znam :) jeśli masz jednak coś innego, np. zza granicy, nie pogardzę :)
1
@Filip_10 Polecam wszelkie orkiestrowe adaptacje Zimmera, Audiomachine czy Two Steps From Hell. Jak na przykład:
1
@Filip_10 a na spotify masz gotową listę nawet o: https://open.spotify.com/playlist/7cA2o5cUTHGtBJEQ8qQuXt
0
@Kamil92 a dziękuję bardzo:) a z tym rapem to rozgryzłem czy masz coś dla mnie? :D
0
@Filip_10 No właśnie kurde nie, bo zagranicznego nie słucham a u nas cienko z takimi eksperymentami :(
0
@Kamil92 z jednej strony cienko, ale z drugiej kilka kwiatków od Pawbeatsa naprawdę trzyma poziom...
Tau - MaranaTha
Kartky - Amnezja
Bisz - Banicja
Zeus - Widnokrąg
Kękę - Moment / Teraz (oba są gites)
Tyle mi do głowy wpadło. Choć nie wszystko to czysto symfoniczne podkłady, to są to zbliżone klimaty :)
0
@Filip_10 Mi przychodzi do głowy od razu projekt Miuosh, Jimek i NOSPR "2015" i nagranie live z 2018 roku Miuosh, Smolik i NOSPR. Bardzo ciekawe projekty.
Cienko miałem na myśli, że mało :)
0
@Kamil92 rozumiem :) tj. właściwie chyba największy problem naszej sceny, bo jakość jest wysoka, ale mało jes tych, którzy taką prezentują :)
Ja osobiście najbardziej chwalę sobie Bisza, Łonę, Meek, oh why? i Tau, choć ostatnie jego projekty mniej mi siadają zdecydowanie.