La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Koncze pierszy sezon The Walking Dead. Zly nie jest, ale rewelacji tez nie ma. Tak troche do zabicia czasu. Bedzie lepiej (10 sezonow...)?

konto usunięte

0

@Colon tak do 6 sezonu jest spoko, później moda na sukces :P

0

@Colon To zależy czego szukasz. Mnie najbardziej intryguje zmieniający się świat, krajobraz i to jak zmieniają się ludzie. W zmianach ludzi widać, że adaptują się do sytuacji, ale nawet po latach brakuje im np. muzyki ulubionego zespołu czy też kina etc. rzeczy zwykłych, a w pewnym sensie niezwykłych. Oglądam na bieżąco (łącznie z serialem FTWD) i jak dla mnie jest nieźle.

0

@Explode Ok. Te łażące zdechaki trochę śmiesznie wyglądają , zamiast groźnie

konto usunięte

0

@Colon Po 4 dałem sobie spokój. Serial nigdy nie wybił się dla mnie powyżej niezłego poziomu, a z tego co czytałem, póżniejsze sezony to dno.

konto usunięte

2

@Colon Jeśli pierwszy sezon nie jest wg. Ciebie rewelacyjny to możesz sobie odpuścić, bo potem jest tylko gorzej.

1

@Colon Skoro pierwszy sezon Cię nie porwał, to odpuść resztę, bo będzie coraz gorzej.

0

@Colon Nie słuchaj ich, serial bardzo dobry. Od pierwszego odcina aż do dziś mi się podoba. Ci co go krytykują to pewnie podobał im serial Gra o Tron... :P

0

@Colon Pierwszy sezon był świetny. Im dalej w las tym gorzej, na szóstym sezonie skończyłem.

@tadzik447 Słuchaj ja wystawiłem 10/10 temu serialowi a teraz obniżyłem o kilka stopni. Niestety ale mają rację, z sezonu na sezon jest co raz gorzej .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?