La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

3

Widzę, że znowu sporo osób zaczęło cisnąć po piłkarzach, że nie zgodzili się na obniżkę pensji, bo nasze kochane "wiarygodne media" (...) tak napisały. Czy niektórych historia nie nauczyła, że to jeden wielki chłam i FAKE?!

Ostatnio tez była jazda po piłkarzach, że obrazili się na Sarabie, to Pique musiał się w końcu wypowiedzieć, że to nieprawda, że media tworzą takie historie niepoparte faktami i podobna sytuacja miała miejsce z konfliktem w szatni, bo raz nie zrobili kółka na treningu..

Przestańcie łykać każdą informację i od razu oczerniać niewinne osoby..
Oczywiście nie wszyscy.

0

@Fenelon Tak, tak, bo piłkarze to prawdomówni obywatele, nie potrafią kłamać w mediach mówiąc, że wszystko jest ok itd. Ktoś tu jest za bardzo wpatrzony w swoich "idoli".

0

@Fenelon Taaa, bo zawodnik powie oficjalnie, że gniewa się na trenera czy jego asystenta. Pique jak i wielu innych mówili głośno też o tym, że po Romie wyciągną wnioski...i to też był fake?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?