La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

1

Ja tak w oderwaniu od tematu (wiadomego) Musze przyznać, że zazdroszcze mojemu ojcu, który ma 61 lat rocznik 59. Zazdroszcze mu, że jego młodzieńcze lata trafiły na złote lata reprezentacji.1974-1982 x2 brązowe medale MŚ. Piękny czas. Naszla mnie taka refleksja, bo ogladałem Retro TVPsport meczyk Polska-Holandia 4-1 co prawda nie dal on EL do euro 76, ale wtedy na euro gralo bodaj tylko 8 zespolów stad system eliminacji byl mocno rygorystyczny. Oczywiście 81 rok stan wojenny tez swoje przeżył jako dwudzestoparo latek, ale co przeżył w reprezentacjyjnym futbolu to jego, zazdroszcze. Mój pierwszy w pełni świadomy mundisl to 94 USA po łębkach, a 98 Francja w 100% świadomy. Od tego czasu graliśmy na 3 mundialach, abi razu nie eychodzac z grupy. Dość powiedzueć, że w latach 1974-1986 meldowalismy sie na kazdym z tych MŚ i za kazdym razem wychodziliśmy z grupy. To musial być piękny czas. Niestety wielu z nas znany tylko z opowiadań.

0

@AmigoBlancos poziom wtedy byl tragiczny, tylko stali w miejscu, wiec te sukcesy sie nie licza, w dzisiejszym futobolu nie daliby rady ;)

konto usunięte

0

@AmigoBlancos pełna zgoda, aktualna reprezentacja jest parodią tej sprzed kilkudziesięciu lat.
PS. Jakiś quiz dziś wlatuje?

1

@mateuszdabski
Daj mi kwadrans zrobie jakiś :)

konto usunięte

3

@AmigoBlancos Załapałem się na mundial w Hiszpanii i pomimo tego że miałem 9 lat uważam go za najpiękniejszy jaki widziałem. Ale jeszcze były drużyny klubowe. Widzew walił Juve i Liverpool, Lech toczył boje z Barceloną czy też z Marsylią i Bilbao, Legia ogrywała Sampdorię i grała na równi z Interem a Górnik to samo robił z Realem. Mecze pucharowe w tamtych czasach to była wielka przyjemność z oglądania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?