- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
0
Najlepszy nie-Amerykanin w historii NBA to...?
4
@Colon marcin gortat
4
@Colon Wielu wskazałoby na Dirka Nowitzkiego. :)
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon Nowitzki.
1
Toni Kukoc może nie najlepszy, ale swoje w NBA wygrał. 3 tytuły z Bulls.
2
@student97r no byl jeszcze Kukoc czy Sabonis, Divac ale patrzac na calosc kariery to chyba jednak Dirk.
0
@Colon Dirk Nowitzki, Tony Parker, mój ulubieniec Drażen Petrović i Marc Gasol
2
@Janiama @kazbychu @fart @Hiacynk @student97r @AllBundy
Hakeem Abdul Olajuwon?
0
@Colon Też kozak
0
@Colon Też. Ciężko wybrać. To niestety nie moje czasy.
@Janiama Nie wiem czy to pomyłka, ale jeśli wpisałeś Marca Gasola, to Pau chyba też powinien być. :)
0
@Colon Paul Gasol ale myślę że przebije jego Luka Doncic
2
@Colon moze obiektywnie najlepszy nie był, ale jednak ja mam wielki sentyment do Manu Gino - kapitalny gracz i jeden z liderów Spurs. Znakomity w play offach i te jego magiczne zagrania. Do tego rozpowszechnienie euro stepu w NBA. Powinien być MVP finałów z Detroit.
Nie bez przyczyny nazywany argentyńskim Jordanem. Oczywiście brakowało mu sporo fizyczności, ale właśnie tym bardziej to co wyczyniał było niesamowite, za co należy się szacunek.
Do tego za czasów jego świetności Argentyna była niesamowicie groźna.
1
@Colon Znakomity prawdziwa legenda parkietów NBA. Pamiętam, że swego czasu wielu wybitnych graczy chciało z nim grać w jednej ekipie.
@dasouzar11 A ja myślę, że obu przebije Giannis. Prawdziwa bestia.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@student97r Pau też powinien być zdecydowanie, lepszy od brata
2
@fart Giannis będzie jednym z najlepszych, chyba że stałoby się coś strasznego np. kontuzja (oby nie). Podobnie u Doncicia, ale on jest jeszcze bardzo młody i w jego przypadku też różnie może być. :) Przyszłość ligi wydaje się świetna.
1
@student97r Absolutna racja oby tylko kontuzje go omijały szerokim łukiem i mimo, że nie kibicuje mu zbyt mocno to doceniam jego wkład i ogromne ambicje. Ma wielki potencjał i widać, że z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Moim zdaniem brakuje mu cierpliwości, ale to przyjdzie z czasem ;).
1
@fart Wielu sprowadzi to do zdobycia mistrzostwa bądź jego braku. :) Nie robiłbym tak, patrzyłbym raczej na całokształt. Ale o tym przekonamy się za kilkanaście lat. :D Wtedy może jeszcze LeBron będzie grał. ;)
1
@student97r Sir Charles Barkley myśli zupełnie inaczej ;D jeden z najwybitniejszych graczy swego pokolenia a mimo to bez pierścienia co skrzętnie mu wypomina co chwilę Shaq :D. A co do LBJ to myślę, że poczeka na moment w którym jego syn trafi do NBA i wtedy spełniony zakończy genialną karierę. ;)
1
@student97r Jak traktujemy Stevena Nasha, bo chyba niektórzy o nim zapomnieli? Myślę, że Dirk i Nash zdecydowanie w topie, ale jeśli Giannis będzie tak leciał do końca kariery to zdecydowanie przeskoczy obu.
0
@BartqRKO Faktycznie. Jest wielu świetnych zawodników. Lepiej podać kilku/kilkunastu niż męczyć się przy wyborze jednego. :)