- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
1
Żadne 4200 nowych przypadków we Włoszech! Czytajcie ze zrozumieniem, aktywnych przypadków przybyło 2648, czyli od kilku dni liczby są podobne
0
@barcelonaLM teraz
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries
wczoraj wieczorem
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries
0
@Janiama To teraz zobacz tweet kilka komentarzow niżej. Worldometers się myli ostatnio często
0
@barcelonaLM Z ciekawości, jaka jest różnica pomiędzy zakażonymi, a aktywnie zakażonymi? W sensie w kontekście przyrostu dziennego.
0
@barcelonaLM Proste dla mnie wczoraj o godz 22 było 31500 zarażonych a teraz jest 35700 czyli przez dobę wzrosło o 4200 a dobę wcześniej jak pisałem było 3500
0
@NeroTFP taka, ze zakazony albo juz umarl, albo wyzdrowial, a aktywnie zakazony, to wciaz ma wirusa i go nie wyleczyl.
0
@Janiama No, może powinnismy odejmować liczbę wyleczonych
5
@barcelonaLM Kolego co z tego, że przybyło aktywnych 2648 skoro de facto przybyło 4200 nowych chorych? Nikogo nie obchodzi, że jak odejmiemy tych co wyzdrowieli i zmarli to mamy 2648 bo to jest tylko liczba o którą bardziej jest obciążona służba zdrowia. Dla nas jest istotne 4200
0
@NaFazieHitman Chodzi o ilośc zarażonych a ona jest nawiększa jak do tej pory. Może się zdarzyć że 4000 będzie nowo zarażonych i 4500 wyleczonych to jak wtewdy to napiszemy? Że minus 500 jest zarażonych?
0
@barcelonaLM
Włochy COVID-19:
- zakażonych: 35713 (+4207)
- aktywnie zakażonych: 28710 (+2648)
- zgonów: 2978 (+475)
- wyzdrowiałych: 4025 (+1084)
- na OIOM: 2257 (+197)
0
@Bykunn Przyznam szczerze, że teraz się pogubiłem w tych liczbach. Jeżeli od tych 4200 odejmie się liczbę wyzdrowiałych, OIOM i zgony to wychodzi mniej niż aktywnych przypadków. Było wszystko jasne, to wprowadzili ten myslink z aktywnymi przypadkami
0
@barcelonaLM Aktywni to wszyscy chorzy minus wyleczenie i zmarli.