- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2111 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2111 Culés
8
Wiem, że w Europie jakiś czas temu śmiano się z Chińczyków, że wirus tylko ich zaatakował. A teraz w Europie jest ogromny problem, z kolei Chińczycy pokonali pandemię. Dlaczego? Jak? Postępowali zgodnie z instrukcjami władz, wszyscy to zrobili razem. Wszyscy zostali w domu. To właśnie musisz zrobić, pozostać w domu, to jedyny sposób, żeby zatrzymać rozprzestrzenianie się groźnego wirusa. Teraz wszystko działa normalne. Możesz zobaczyć ludzi na tarasach, spacerują i spokojnie siedzą w barach i knajpach. Miesiąc temu wszystko było inaczej. Nie widziałeś duszy na ulicy. Pewnego dnia, gdy jechałem na trening nie spotkałem absolutnie nikogo na trasie. Tylko policję i karetkę. FABIO CANNAVARO
0
@Krzysztof1987 Gdzieś w radio, chyba w TOK-u, słyszałem cytat opinii włoskiego profesora medycyny, który powiedział, że szczyt epidemii we Włoszech stanie się faktem w przyszłym tygodniu. Potem liczba nowych zachorowań będzie bardzo szybko maleć.
0
@tobiasson92 Ale oni nie mają tego tak rozprzestrzenionego, że jak zaczną normalnie funkcjonować to pojawią się kolejne ogniska?
0
@ShinobiQWE Nie jestem wirusologiem. Ja rozumiem to tak. Ci wyleczeni albo ci, którzy przeszli chorobę bezobjawowo nabywają odporność i nie chorują ponownie więc liczba nowych zachorowań spada.
2
@Krzysztof1987 tylko jestem czy to co Chiny mówią jest prawda
0
@Krzysztof1987 Zamykali bloki na kłódki, spawano drzwi aby nie dało się otworzyć już nie mówię o tym, że nie wykonywanie rozkazów władzy mogło się tam źle skończyć mi pakowanie na siłę do karetki. Niestety brutalnie, ale skutecznie ja to rozumiem. Zachód nie przezył komunizmu, gdyby u nich było tak to by się zebrało tysiące idiotów jak we Francji na protestach i zarażali by się dalej w imię wolności.