La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

0

Dziś kończy mi się L4. Mam iść na nockę do roboty. U mnie pracuje w zakładzie +1000 osób, na jednej zmianie +300. W tym sporo obcokrajowców. Produkujemy części samochodowe. Firma amerykańska Lear Corporation. W Polsce 8 zakładów, +10k pracowników. Autobusem z Lubina jedziemy, jedzie nas w jednym autobusie 77 osób + kierowca. Masakra. I tego nie zamkną.

1

@barcafan9512 Idzcie wszyscy na zwolnienia, a za 3 miesiące będziesz płakał za pracą, współczuję Ci, ale nie możemy teraz przestać pracować.

konto usunięte

1

@barcafan9512 o boże robiłem tam,w Tychach ..u nas w firmie robi 50+ na zmianie i firma już ogranicza maszyny włączone żeby jak najdalej od siebie stać

0

@Jaca27
Ja robię w zakładzie w Legnicy, a dokładniej Nowa Wieś Legnicka zaraz za Legnicą.

konto usunięte

0

@barcafan9512 w Tychach mają ciekawiej,ale pewnie tez nie stopują,obok mają FIATA który już się zatrzymuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?