- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
0
LGdS podaje, że latem zaproponujemy Interowi 70 milionów euro za Lautaro Martineza + kartę Arturo Vidala (który jest niby warty 20 milionów euro) i Nelsona Semedo (wartego 40 milionów euro). Ciekawie...
9
@Hiacynk z tym Semedo to przesada.
0
@Hiacynk tylko nie Semedo.
0
@Messibestplayerintheworld Też tak uważam. Chociaż z Vidalem prawdopodobne, bo zapewne odejdzie + Conte go chce.
0
@Hiacynk Rakitić też na 100% odejdzie. i To było by lepsze rozwiązanie niż Semedo
1
@Hiacynk Nasze Credo to zaufać Semedo. W once de gala też zostawiłbym Vidala. I niech mnie cholera, ale wolę już Wernera.
1
@Mario96w Na ten moment dla mnie, to Martinez jest na 3. miejscu w hierarchii. Werner top1, Jesus top2. Oczywiście mówię o wszystkich napastnikach młodego pokolenia. No, ale Jesus nie do wyjęcia, a Werner prawie w Liverpoolu, także chyba zostanie nam Martinez.
0
@Hiacynk rozdawnictwo bez sensu a i sumując kwota nieadekwatna.
0
@Messibestplayerintheworld nie no... Może i jest piłkarzem o bardzo niskiej boiskowej inteligencji a jego dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki ale 40M jest spokojnie warty.
0
@Hiacynk Jakby wyjąć Martineza za 80 to okej, ale jak więcej to znów ryzyko że wyrzucimy tony złota w błoto. Przeraża mnie fakt ze mając jedną z najlepszych szkółek na świecie, nie mamy na tej pozycji nikogo kogo by warto ogrywać. :/
2
@Mario96w Nasz zarząd to kpina. Kiedyś tu wrzucałem wywiad z Radamelem Falcao. Mówił, że Barcelona kontaktowała się z nim jednocześnie wtedy, kiedy z Kevinem Princem Boatengiem. No, ale wybrali Ghańczyka. xD
Szukali 9, a nie wzięli 9. Nawet, jeżeli Kevin byłby typową 9, to i tak Falcao go wciąga dupą. Dramat ogólnie.
Martinez ma potencjał, ale tak jak mówisz, ta klauzula nie jest warta uruchamiania. 70-80 i ujdzie.