La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1827 Culés

2

Jak tak czytam i oglądam jaka euforia panuje w obozie Realu po wczorajszym meczu, to może się wydawać, że dokonali większego czynu niż Polska wygrywając 2:0 z Niemcami :/

0

@norbi77 z drugiej strony przczytać: wygranie z taką Barca to żaden wyczyn ; nikt już Barcelony się nie boi - to też trochę słabo .

3

@norbi77 Real wczoraj już mógł zakończyć sezon, a tą wygraną możliwe że nabierze wiatru w żagle i dokona remontady na Etihad

3

@norbi77 do tego z Napoli nam się grało gorzej niż z tym wielkim wczorajszym Realem. Wczoraj zrobiliśmy kilka świetnych okazji, z Napoli tyle co kot napłakał.

5

@Nolife1899 Nie dokona. Mają słabszych zawodników na każdej pozycji. Powalczą 20 minut i to będzie wszystko.

2

@Nolife1899 Nie żartuj sobie. Przegrali u siebie z City bez Aguero, a Sterling wszedł dopiero w 70 minucie. Teraz czeka ich mecz na wyjeździe, gdzie Aguero i Sterling zagrają pewnie od pierwszej minuty, a Real będzie dodatkowo osłabiony brakiem kapitana Ramosa.

1

@norbi77
A co mają się ubrać na czarno i mieć tydzień żałoby? Real tym zwycięstwem ratuje sezon. +5 pkt Barcy fetowałbyś podobnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?