- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
3
Kolejny mecz Napoli, i po raz kolejny tragicznie gra Ruiz, ale mnie to już nawet nie zaskakuje.
1
@Chwytliwy A z Barcą zagra mecz życia. xD
0
@Chwytliwy dostosowuje się już powoli na transfer do nas
0
@Chwytliwy No zobacz jak to jest Ruiz który jest kłodą jest przymierzany do Barcelony a takiego Emersona skreślają po jednym złym meczu mimo,ze w większości meczy jest wyróżniającym sie piłkarzem ;d
0
@Gomess Jeżeli w ogóle wyjdzie w podstawie. Elmas na ten moment go bije na głowę. Do tego Demme i Zieliński. Ruiz wcale nie jest potrzebny. ;)
0
@Hiacynk Elmas też gra słabo.
0
@Chwytliwy Dzisiaj słabiej, ale ostatnie mecze spoko. Z Interem ok, z Sampą gol i ok. W każdym razie w ostatnim czasie jest po prostu lepszy od Ruiza. Demme chyba zdobył zaufanie Rino, bo Allan podobno to niezły leniuszek, no a Zieliński... Od niego Gattuso zaczyna ustawiać skład. Kto wie w ogóle czy 4-4-2 nie wyjdą na nas (z Zielem i Demme w środku, chociaż zapewne to tylko plotki, bo Gattuso uwielbia 4-3-3), też takie spekulacje czytałem.
1
@Hiacynk Zieliński na razie niech zejdzie z drogi sądowej bo nie wiadomo czy wyjdzie, a co do Elmasa, to piłkarz z momentami ale nie potrafi ustabilizować formy, tylko Piotrek to jest jakość obecnie w drugiej linii Napoli.
1
@Chwytliwy To prawda, ale Demme nawet fajnie się wkomponował na pozycje defensywnego pomocnika. Taki cichy bohater, "pitbull". Allan w formie był kozakiem i topką na swojej pozycji, ale ponoć u Rino skreślony i latem kierunek Paryż. Elmas jest młody, ale na pewno ma przebłyski w przeciwieństwie do Ruiza. Dlatego wolałbym wystawić gościa z przebłyskami niż Ruiza, który od w sumie roku gra totalne kupsko i wyszedł mu strzał życia w meczu pucharowym z Interem. Zielek kozak, niedoceniany przez Januszy, którzy Napoli nie oglądają. Całą robotę w drugiej linii tam robi. ;)
P.S - zapomniałem, że jest jeszcze Lobotka. :D
1
@Chwytliwy Szach i mat;) Ruiz i 1:2