La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1239 Culés

0

[GRY]

Kingdom Come Deliverance:

Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)

0

@qbsonFCBarca grasz na komputerze? Bo ja na ps4, na padzie zmieniam po prostu analogiem kierunek. Jednak nie wiem czy to nie zalezy od poziomu jaki masz w walce na pięści. Na latwych przeciwnikow polecam lekkie ciosy.

0

@koksik2700 na kompie:) muszę to ogarnąć bo na początku strasznie opornie to działa i wygląda:d

0

@qbsonFCBarca moze musisz trzymac strzalke caly czas? Zobacz w samouczku :)

0

@koksik2700 w tym samouczku zaraz przed walką nic nie było na ten temat:( może gdzies w Menu sprawdzę;d grałem dosłownie 5 min po zainstalowaniu dlatego jeszcze wszystkiego nie obczaiłem stąd te pytania :D na 3 próby zawsze dostawałem baty od tego pajaca od długu ojca:D

1

@qbsonFCBarca Ja go sklepałem na miękko, nawet nie rozumiejąc systemu. :D Jednak jeśli miałbym Ci dać radę, bo czekają Cię jeszcze dużo cięższe walki, to musisz dużo blokować. I starać się wyprowadzić cios w momencie, gdy ktoś chce się na Ciebie zamachnąć. A Ty wtedy np. szybki cios czy krótki jak zwał, tak zwał i dostaje oklep. I cały czas warto się cofać do tyłu. Jeśli byś chciał coś jeszcze wiedzieć, to wez mnie w obserwowanych i napisz zawsze, bo ja aktualnie tez w to gram na ps4 i mam za sobą już 48h. :)

0

@koksik2700 dzieki przyjacielu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?