- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
6
To tylko pokazuje jakim idiotyzmem było posunięcie zarządu. Sam jestem zwolennikiem grania na 3 obrońców, bardzo chciałbym zobaczyć takie ustawienie na dłuższą metę. Niestety w połowie sezonu nie ma czasu ani możliwości na takie eksperymenty i Quique musi grać 4-3-3. Gdyby przejął drużynę w lecie to mógłby na spokojnie wprowadzać swoje pomysły. A tak to mamy nowego trenera, bardzo różniącego się od poprzedniego, chcącego zupełnie innej gry, ale nie może on realizować swoich założeń przez okres w jakim się znajdujemy. To jest po prostu patologia. My nie jesteśmy Realem Madryt aby w połowie sezonu odpuszczać ligę i poświęcić ten czas na "dogranie" sezonu i przygotowania się do następnego, tak jak to było z powrotem Zidana. My musimy walczyć o wszystko. No ale w sumie co ja gadam. Dobrze się stało bo Valverde wyleciał i chłopaki zaczęli klepać Granadę.
5
@Nano22 Posunięcie było idiotyzmem, ale kto wie czy zaraz nie zacznie to wszystko "grać". Wierzę, że Setien zdoła pozbierać tych piłkarzy zanim będzie po wszystkim i zgarniemy jakieś trofeum.
0
@Nano22 Ale przecież gramy na 4 obrońców.
4
@Nano22 Spokojnie jak na wojnie, jezeli w dalej będziemy grać tak jak przez większość Stycznia to sezon możemy w Marcu lub najpóźniej w Kwietniu skończyć i wtedy będzie czas już to ogarniać.
1
@Douglasinho Ja nie bardzo potrafię w to wierzyć. Ale chcę tego z całego serca. Mi zależy przede wszystkim na drużynie, a taka sytuacja jaką zastał Setién jest tylko cholernym utrudnianiem mu pracy. Tym bardziej to mnie denerwuje że sprawili to podobno kompetentni ludzie na wysokich stanowiskach.