La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 834 Culés

0

Djokovic ma wszystko żeby zostać największym tenisista w historii i dla mnie spokojnie może to osiągnąć. W każdym turnieju WS oprócz RG jest i będzie faworytem. Psychikę ma niesamowita. Przy 2:1 dla thiema wydawało się że Djokovic nie wygra i dupa. Pokazał charakter plus pewnie blokada z zastrzyku zrobiła robote. Brawo. Ale ogólnie dla oka mecz nie należał do najładniejszych. Mecz turnieju dla mnie to thiem - nadal

konto usunięte

0

@budel17 Djokovic może być najbardziej utytułowany, ale nigdy nie będzie uważany za najlepszego tenisistę w historii. Bo ludzie zdecydowanie bardziej cenią Federera.

0

@damian777 Czy będzie najbardziej utytułowany to także wątpie bo wciąż jeśli chodzi o turnieje wielkoszlemowe Nadal ma ich 19 a Federer 20. Szwajcar wygrał aż 103 turnieje oraz 8 w grze podwójnej a do tego jest złotym oraz srebrnym medalistą igrzysk olimpijskich. Djokovic już przeszedł do historii ale jeszcze sporo mu brakuje do Federera.

0

@MaŁolat Federer chyba złota olimpijskiego nie ma coś mi się mocno wydaje. Chyba że w jakims deblu
Edit. Ma ale deblowe złoto a nie singlowe. Tego mu brakuje wlasnie

0

@budel17 Zgadza się - złoto w deblu i srebro w grze pojedynczej. Ale napisałem ogólnie. Nie ma też co zapominać o Nadalu, który jest tylko rok starszy od Serba a to on ma więcej wygranych od niego i jest podwójnym złotym medalistą igrzysk zarówno w singlu jak i deblu.

0

@MaŁolat ale jeśli miałbym stawiać kto pierwszy osiągnie 25 WS to obstawiam djokovicia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?