La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

konto usunięte

5

Gazeta Super Deporte:

"Pogba latem zostanie piłkarzem Realu Madryt".

:D

konto usunięte

4

@Hiacynk Dobrze, idealny do sabotażu

0

@Hiacynk Do Paryża pójdzie.Niedosc że ma tam ziomków to jeszcze będzie mógł pół sezonu odpoczywać.

konto usunięte

0

@viscajasiek No charakterek to on ma, ale umiejętności również. Nie ma co przez pobyt w Mułach go oceniać, bo ten klub jest memem i tam każdy zalicza sportowy zjazd. Nie zapominaj co jako młokos robił w Juventusie.

konto usunięte

0

@Hiacynk fejk informacja nic takiego nie ma

konto usunięte

0

@Hiacynk Ale wiesz ze ostatni sezon Pogby był tak udany ze był w jedenastce premier league? I kto zaliczył sportowy zjazd? A może po prostu oni nie pasowali do Manchesteru United?

konto usunięte

0

@Resoviak123 Nie z dziś. Głęboko w dole...

konto usunięte

1

@Chwytliwy Kto zaliczył sportowy zjazd? Sanchez, który w czasach swojego prime w Arsenalu był jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie? Mkhitaryan? Lukaku? Maguire też nie gra tak dobrze jak w Leicester, poza tym transfer kompletnie przepłacony. Wan-Bissaka w Crystal > w MU. Pogba również gra słabiej niż w Juve. Zobaczymy co Fernandes pokaże. No nie mów mi, że United to idealny klub dla rozwoju zawodnika. :)

O piłkarzach, którzy już się w MU nie znajdują (Smalling, Young), nie ma co wspominać. Nie będę Ashleya po dwóch meczach oceniał, ale na razie sobie dobrze radzi. Smalling natomiast odżył w Romie.

1

@Chwytliwy chciałbym zobaczyć w United takie coś Bruno, Pogba,mc Tommy i Rash, Martial i James.Ciekawe jakby to chodziło.

konto usunięte

1

@Hiacynk Sanchez od początku był skazany na niepowodzenie, taki zawodnik nie pasuje do takiego klubu jak United, kasus Di Marii, na dodatek miał urazy które także nie pomogły mu, Maguire to bardzo udany transfer, i teraz na dodatek został kapitanem, o czymś to świadczy, przecież WAN Bissaka gra tak samo dobrze jak w Crystal Palace, albo nawet lepiej, a to że nie notuje dobrych liczb w ofensywie świadczy o jego usposobieniu gry, w Crystal Palace także liczbowo wyglądał baaardzo średnio, Pogba od kiedy jest W United niejednokrotnie potrafił sam dupsko dla United ratować, jego blokują najczęściej urazy, ale gdy to się nie dzieje i ma normalnych partnerów w drugiej linii to gra bardzo dobrze w Red Devils, ostatni sezon miał wyborny a ten jest jaki jest ponieważ ciągle doznaje kontuzji , Mkhitaryan kompletnie nie pasował do samej ligii angielskiej, bo ani w United nie zrobił kariery, ani w Arsenalu, skok zaliczył Rashford, Brandon Williams z akademii przebił się do pierwszego składu, Greenwood jest ważnym ogniwem u Gunnara, Mctominay przed kontuzja grał genialnie, James to jest udana inwestycja mimo obecnie gorszej formy, Lindelof gra stabilnie od kiedy jest w Manchesterze

Bardzo dobrze ze nie ma Smallinga w United, kasus Suso, czyli zawodnik psychicznie zjedzony przez Manchester United, a Young już dawno powinien odejść, i wreszcie to się udało,sa inni w kolejce jak dalot.

konto usunięte

0

@Encore ja także, ale trudno będzie o to ponieważ niestety urazy im doskwierają, a szkoda szkoda, potencjał jest duży.

1

@Hiacynk Akurat Sanchez nie zaliczył zjazdu w MU, tam się tylko jego zjazd dopełnił. Ostatni sezon przed transferem do Manchesteru było już widać jego zjazd

konto usunięte

0

@takisobiektos dodam że także tam nie pasował, ale to mniejsza przecież co nie? :D

konto usunięte

0

@Chwytliwy Czyli w sumie poniekąd potwierdziłeś moją tezę. Napisałeś, że tylko Wan-Bissaka gra tam lepiej, niż w poprzednim klubie, a przecież o to mi chodzilo. Nie napisałem nigdzie, że Maguire się kopie po czole, ale w Lisach prezentował się lepiej. Pogba miał jeden sezon dobry w MU, ale do prime w Juve mu sporo brakuje, a on ma jeszcze sporo lat grania przed sobą.Z Mikim i Sanchezem niech Ci będzie, ale z poprzednikami racji zbyt dużej nie masz. Poza tym, jeśli chodzi o napastników, to sam wiesz, że od czasów RvP nikt w MU nie przekroczył 20 goli w sezonie. Marcus był blisko, ale kontuzja i nigdy się nie dowiemy czy by przekroczył, czy nie. O Lukaku tematu nie zacząłeś, bo brak argumentów? Czy chory slogan, że nie pasował do Premier League, mimo tego, że 113 goli tam załadował w 252 meczach, a w barwach Evertonu był potworem? :D Nie zmienia to żadnego faktu, że to klub mem.

1

@Chwytliwy Wiesz pasował czy nie to inna kwestia. Ja się odniosłem do tego że niby zjazd zaliczył w United:D Nie wiadomo jakby Sanchez w trakcie swojego prime trafił do Manchesteru to moze by się dopasował

konto usunięte

0

@Hiacynk Lukaku miał problemy z zarządem oraz trenerami i nie wyszło i tyle, i chyba presja w United go zjadła, Maguire gra 1 sezon i już bardzo udany, będzie grać niemal na pewno tylko lepiej, ostatni mecz z City miał boski np, jemu wcale nie spadł poziom, nowy klub i musi grać jeszcze lepiej niż w Lisach, Lisy jak pamiętam nawet w Le nie było jak grał Harry :).

I dlaczego nie miałem racji z kim niby? Zdradź mi? Smalling i Young przecież jest oczywiste.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?