- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
3
[BREAKING BAD I EL CAMINO - MOŻLIWE SPOILERY]
No cóż. Dziwnie się człowiekowi robi jak zżył się z serialem i niestety musiał dobiec końca. Gorzej jest jak sobie człowiek uswiadamia, ze więcej odcinków już nie bedzie. Późno się wziąłem za ten serial, ale szczerze mówiąc nie żałuje. Dobrze, ze teraz go oglądałem, a nie 3/4 lata temu jak byłem w gimbie. Plus jest taki, ze za jednym zamachem obejrzałem i serial i film opowiadający o losach Jessego po ucieczce od Wujka Jacka. Nie był to niewiadomo jaki super film, ale spoko, ze go zrobili bo jednak pokazał co się stało z Pinkmanem.
Za to Breaking Bad to serial o którym mógłbym gadać godzinami. Nie jestem jakimś znawca kinematografii, ale dla mnie ten serial to mistrzostwo. Miał wszystko. Fabuła, dialogi, sceny, miejsce akcji, aktorzy, scenariusz, dźwięk itd. Coś pięknego. Wywołuje wszystkie emocje u widza.
Scenariusz i rola każdego aktora w tym serialu była chyba idealnie zrobiona. To jak Gustavo miał swoje dwie twarze. Z jednej strony wspierał szpitale, agencje antynarkotykowa, różne instytucje, a z drugiej strony sprzedawał metę. Jak się zabezpieczał przed wszystkim. Taki profesjonalista.
Hank i te jego zaparcie w sprawie z Heisenbergiem. Lubiłem go cały czas, ale w pewnym momencie zaczął mnie trochę drażnić. Jednak gdy Jack chciał go zabic i to zrobił to jednak jakoś się tak smutno zrobiło. Super postać.
Jesse Pinkman na początku serialu była to zupełnie inna postać. Taki kozaczek jednostrzałowiec, a w połowie, czy na końcu serialu zmieniła się to postać o 180 stopni.
Mike nie wiem czemu, ale kojarzył mi się ze Stalonem :D charakterystyczna i profesjonalna postać.
Walter Junior szacunek za to jak aktor odegrał te role. Ciekawostka jest taka, ze aktor, który grał te role w rzeczywistości ma porażenie mózgowe, ale w mniejszym stopniu i musiał nauczyc się chodzić o kulach i wolniej mówić oraz robić te charakterystyczne miny.
Walter White natomiast to chyba moja ulubiona postać ze wszystkich seriali i filmów. Idealna gra aktorska.
Postacie typy Skyler, czy Marie mocno irytujące w niektórych momentach, ale gdyby nie one to ten serial nie byłby taki sam.
Breaking Bad pokazuje tez idealnie jak potrafi zmienić się życie na wielu płaszczyznach, uczy i pokazuje jak to jest w niektórych środowiskach i sytuacjach.
Jesse i Walt z biegiem czasu zmieniali swoje charaktery poprzez sytuacje w jakich uczestniczyli. Wywarły na nich ogromny wpływ. Najbardziej widać to na Pinkmanie, ale u Walta również. Zreszta Hank, czy Skyler tez się zmienili.
Jest to dla mnie na prawdę piękny serial do którego zasiadałem przez około półtora tygodnia, ale szkoda tylko, ze w filmie El Camino nie było żadnych scen z pogrzebu Waltera, to jak Skyler zareagowała, czy odnaleźli zwłoki Hanka I Gomeza i pare innych spraw.
Tyle myśli o tej produkcji, ze nie wiem sam już co pisac, może wy mi pomożecie jakoś zacząć dyskusje, bo wiem ze jest ty sporo fanów BB.
@Janas11224 hmm, tak myśle ja jakiej scenie mogły ci się spocić oczy i zgaduje, ze była to smierc Hanka, tak? :D
1
@DaPi zawsze przy tej scenie mam na max glosniki i moment, w ktorym Walter widzi w lusterku samochod nazioli - ciary.
1
@DaPi dokładnie ta :p
1
@Janas11224 nie pamietam kiedy to pisałeś, ale byłem pewnie jakoś w 3 sezonie i się zastanawiałem, czy może jakaś scena, która już była, ale jak jak zobaczyłem te scenę, która zapodał @Colon to wiedziałem, ze to to :D
Smutna scena, bo Hank to był równy gosc