- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
10
Ale ta Wataha zupelnie tempa nie zwalnia.
Swietny serial, bardzo dobra obsada, praktycznie wszyscy (Kalita majstersztyk), muza, zdjecia (klimat Bieszczad), intryga, tajemniczosc.
Wiadomo pewne schematy sie powtarzaja, ale jest to top polskich seriali, podobnie jak Slepnac od Swiatel.
0
@Colon A mi właśnie jakoś 3 sezon średnio podchodzi. Dwa pierwsze dużo lepsze według mnie.
0
@Colon Wataha mistrzostwo, jako że Bieszczady są mi bliskie to oglądnie serialu miało swój dodatkowy klimacik.
0
@bixmix czytalem wlasnie, ze ludzie na 3 narzekaja. Ja nie.
0
@Colon Przestałem oglądać na 3 odcinku przez poziom aktorstwa niestety.
0
@masq Kto tak Cie zniesmaczyl, ta Ruska czy Szyc?
0
@Colon Generalnie wszyscy, ale najbardziej ta drętwa laska co prowadzi śledztwo przeciwko głównemu bohaterowi. Niestety nie umiem tego aspektu pominąć. Bez tego serial nie sprawia mi przyjemności.
0
@masq Wszyscy? Wow.
Ja tam na tych dobrych sie skupialem, a jest ich kilku - Kalita, Wisniak, Switalski, Luczak oraz oczywiscie Rebrow.
Pani prokurator tez ok, no i dal oka mila.
0
@Colon Z tego samego powodu przestałem oglądać Ślepnąc od świateł. Z tym, że tam ciała dawał tylko główny bohater i jego ruda laska.
1
@masq u niego to faktycznie bylo widac amatorke, ale w sumie to byl cieakwy zabieg.
1
@masq Każdy ma swoje zdanie. Według mnie właśnie ten amator zagrał genialnie tą postać w Ślepnąc od świateł. Może nawet nie świadomie bo jego warsztat aktorski był/jest ubogi, ale właśnie to sprawiło, że ta postać była taka wyjątkowa, profesjonalny aktor moim zdaniem nie zagrałby tego lepiej, znaczy na pewno jego gra aktorska byłaby lepsza, ale przez to ta postać byłaby wtedy właśnie mało wiarygodna, aż za bardzo taka książkowa, że tak powiem ;D Może źle to wytłumaczyłem, ale no mówię dla mnie bardzo dobra postać to była.