- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
7
Wiele osób chyba zapomniało, że Valverde przegrał dwa pierwsze mecze. 1:3 i 0:2. Po przepracowaniu całego okresu przygotowawczego. Co ciekawe, wielu zwolenników Estremadurczyka potem powoływało się na te dwa Klasyki, aby pokazać, jaką drogą przeszła Barcelona pod jego wodzą. A teraz? A teraz nie dają Setienowi nawet dwóch tygodni na skuteczne wprowadzenie swoich zmian. Ochłońcie. Aż zal czytać.
1
@SergioTomas A czy okres przygotowawczy nie był z tak kluczowym zawodnikiem jak Neymar, a na koniec odszedł praktycznie przed tymi spotkaniami?
0
@Bagsik88 Dobry system nie cierpi na utracie jednego zawodnika.
0
@SergioTomas To więc później się ogarnął.
0
@Bagsik88 Niezbyt.
0
@SergioTomas Wygrana liga, wygrany CdR, ćwierćfinał LM....nie najgorzej.
0
@Bagsik88 To oceniamy system czy trofea?
0
@SergioTomas to oceniany system- wygrali większość, z Levante jedna porażka, jedna z Romą. Całkiem nieźle.
0
@Bagsik88 To oceniamy system czy wyniki pojedynczych meczów?
0
@SergioTomas Dobrze to co daje nam ocenę systemu? Jak nie wyniki, trofea. Strzelili najwięcej bramek w Europie po City i PSG, więcej niż taki Liverpool.
0
@Bagsik88 Ocenę systemu daje nam umiejętność zauważenia założeń systemu - zarówno tych podstawowych, jak i bardziej szczegółowych.
0
@SergioTomas A jakie są te założenia?