- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
1
Ciekawe czy Suarez u Setina gralby na rownym poziomie i by trochę schudł.. Czy gwiazda z takim ego jest już nie do zmienienia? W tym wieku? Może tylko Messi ma niego wplyw a wiadomo jaki jest Messi. Nie krzyczy nie opierdziela.. Jak Suarez cos zawalil to albo smutna mina albo uamieszek a Messi to przyjmowal luzno bo nie ma.co.sie denerwowac. W końcu odpali strzeli albo dogra wiec nie ma co wiecej wymagac. Nawet moze miec nadwage a ze w lidze mistrzow nie strzelal? Kogo obchodzi liga mistrzow. Mozna przymknac oko. Luisito raz pokazal do czego jest zdolny gdy ktos go wkurzy. Pogryzl rywala wiec kto go tam bedzie probowal ustawiac.
Kto wie moze po kontuzji zostanie i bedzie pokorenie pelnil funkcje jokera
#Suarez legenda
3
@FDJ to ze jeszcze nie masz bana jest wielką zagadką.
2
@Avada KedavraKedavra ty tez bo widze kolejny prowokacyjny komentarz w ogole nie odnoszacy sie do tematu
0
@FDJ tylko ze ten temat jest bezsensu. Przeciez widziales chyba ze Suarez forme mial przed kontuzja. Strzelal i asystowal. Nie byla to jego optymalna forma bo do niej raczej juz nie wroci ale jakas tam forma byla skoro ladowal bramy i do tego zostal zawodnikiem miesiaca w grudniu.
0
@FDJ No straszne pierdoły, jak te wczorajsze i jeszcze dzień wczesniej.
0
@Tomek54321 okupuje 16 to strzela asystuje. Jak gralismy od 3 sezonow jako druzyna? Korzysc w postaci liczb 9 a w europie bieda. Lige mistrzow wygrywalismy zawsze z mobilna 9. Jaki wplyw ma jego obecnosc w szatni na resztę? Nikt nie potrafi określić :) fakt jest taki beznadziejna gra druzyny od 3 sezonow wystarczalo na lige nie na europe z 9 z nadwaga. Dublowanie pozycji z Messim.. z a Granada Vidal pokazal ze nawet pomocnik moze wejsc w 16 i zagrac na sciane. Gra byla w wiekszym stopniu pod Suareza niz Messiego i efekty każdy widzial.
@MesQueUnClub_87 Suarez nasz miszcz ale on naszczelal.
0
@FDJ nauczmy Messiego strzelać prawą nogą hahaha :D to klucz do LM
0
@MesQueUnClub_87 nawet ze stednia prawa noga Messi zjadal 9 pod ktora gralismy. Oby was Messi na stare lata zdziwil jak Suarez bedzie kopal pilke w stanach.
Widzę wielu przywyklo juz do nijakości Barcy. Jesli ktos ma przywrocic jej blask to Messi a nie Suarez z nadwaga