- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1036 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1036 Culés
4
Dobry materiał JBZD na temat meczów w ostatnim czasie, w tym Barcelony Setiena. Fan Realu i Ajaxu. Cytuję: "Ten mecz był na tyle inny od tego co prezentowała Barcelona w ostatnim czasie, że z dużą chęcią obejrzę następny mecz."
Właśnie o to chodzi. To jest sprawa jak dla mnie oczywista by Barcelona prezentowała się nie tylko dobrze pod względem zwycięstw i trofeów, ale też i stylu gry. To też wpływa na odbiór klubu na świecie, w mediach, wzbudza szacunek i podziw u kibiców innych drużyn. A w ostatnich latach byliśmy krótko mówiąc pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej. Przyjście Setiena daje w końcu nadzieję na to, że to się zmieni. Pierwsze pozytywne głosy już słychać, a to dopiero jeden mecz. Bardzo liczę na to, że będzie się to dobrze rozwijać i kulminacja nadejdzie na wiosnę. Oczywiście może być różnie, ale... w końcu Barcelona zaczyna grać tak jak powinna, tak jak chcieliby tego piłkarze (chociażby dowodem na to jest ostatnia wypowiedź Busquetsa: "Każdy szkoleniowiec ma swój styl i swój sposób postrzegania futbolu, chociaż tutaj w Barcelonie mamy piłkarzy, którzy grają w ten sam sposób.").
Naprawdę można pozytywnie jak na razie na to patrzeć. A co do Valverde... mimo, że Go nie obwiniam o wszystko, to zupełnie nie powinien nigdy się tutaj pojawić, niezależnie od wielkich zwycięstw z Realem (5:1, 0:3...), czy zdobytych lig. I to jest również dowód na to jak toksyczny dla tego klubu jest Bartomeu.
0
@macio_944 Stylu i jakości gry!