La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

1

Ciekawe, czy wznowia kiedys "Fale Zbrodni".

konto usunięte

0

@Colon Pewnie nie, a szkoda.

1

@Colon Bardzo lubiłem ten serial.
Chociaż głównie kojarzy mi się z tym, że w trakcie ogladania jednego z odcinków dowiedziałem, się o śmierci bliskiej osoby.
Niemniej. Jeden z fajniejszych serialów kryminalnych.
Pierwsze miejsce Odwróceni. Drugie miejsce tryptyk Kryminalnych.
Mega fajnie mi się to oglądało.

0

@tristan87 @jacobFCB To jest tak nie-idealny serial, ze w sumie to tez robi go wyjatkowym. Ile tam bledow, nielogiczynch rozwiazan, nie znam tez serialu, w ktorym wrociloby tylu aktorow w innych rolach.
Naprawde swietna sprawa, ale niestety niedokonczona.
Edward Zentara (Sieradzki) odebral sobie zycie, ale jakos przeciez by sie go zastapilo.

0

@Colon Ja najbardziej chyba lubiłem rolę Mariusza Jakusa. Fajny charyzmatyczny gość.
Był jeszcze taki serial "Dziki".
Oglądałem namiętnie jeszcze wtedy razem z moimi rodzicami. :)

0

@jacobFCB Jakus rewelacja. "Dziki" nie znam - cos mi sie kojarzy, ale chyba z Marlonem Brando.

konto usunięte

0

@jacobFCB Jakus jest genialny. W Symetrii byl mistrzem.

0

@Colon Nie :P
Serial między innymi z Lindą, Rewińskim czy Agnieszką Włodarczyk.
Dzikiego grał Gosztyła.
Specyficzny serial. Baaaaardzo specyficzny. Ale mi się podobał.

0

@jacobFCB no wlasnie te specyficzne czesto najbardziej w pamieci zostaja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?