- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2817 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2817 Culés
3
„On wrócił (Look Who's Back)” polecam te niemiecką komedię o powrocie Hitlera do żywych. Tak mi się skojarzyło jak zobaczyłem, że wrócił ten którego imienia nie wolno wymawiać :P
2
@IronSanHybrid Pisałem wcześniej napiszę teraz Tobie: musimy sobie darować takie żarciki. Ja już na tydzień wyleciałem za takie "prowokacje, vel 9.3.3"
0
@IronSanHybrid Znasz okladke?
https://apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/6cy0gaxekg1l2-PL/image;s=644x461;r=270
0
@Colon Tak widziałem ją.
@IAmBackCules Jak ja tylko film polecam :>
0
@IronSanHybrid Wolno wymieniać :D A jak wracać, to tylko z przytupem. Coś a'la modne spóźnienie :D
0
@IAmBackCules Ważne, by wnioski wyciągać. Ja też nikogo obrażać nie będę, widząc, że ludzie potrafią okazać szacunek (czytaj - przynajmniej neutralnie przejść obok moich postów, bez idiotycznych docinek).
0
@LuisSalvano Po czym wnosisz, że mowa o Tobie? BTW nienawidzę niepunktualnych ludzi.
0
@IronSanHybrid Widzisz, niektórzy potrafią łączyć fakty i mają umiejętność logicznego myślenia. Napisanie o kimś nie wprost miałoby spowodować, że ludzie zglupieją i się nie domyślą? W przedszkolu może tak.
1
@LuisSalvano Ja się pytam po czym wnosisz ? Równie dobrze mogłem pisać o @Transu96 czy @Avada Kedavra.
1
@IronSanHybrid on myśli ze cala strona kręci się dookoła niego.
0
@IronSanHybrid O nich nie mówi sie na tej stronie, ze nie wolno wypowiadać ich nazwy / imienia. Tak samo, gdy pojawia się "pan nauczyciel" to również wiadomo, o kogo chodzi.
1
@LuisSalvano No to ja nie pisałem o „Panu Nauczycielu”... @Avada Kedavra to jedno z zaklęć zakazanych i nie wolno ich wymawiać ... Polecam nadrobić HP :D Z resztą Avada jest podobno toksyczny i boję się go wzywać.
2
@IronSanHybrid zaklęcie niewybaczalne jak już, polecam nadrobić HP.
i cyk zostales zhejtowany
0
@Avada Kedavra o Ty !!! dzwonie do płokłatłuły !
1
@IronSanHybrid dzwoń, znam dobrego prawnika ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )