La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

3

„On wrócił (Look Who's Back)” polecam te niemiecką komedię o powrocie Hitlera do żywych. Tak mi się skojarzyło jak zobaczyłem, że wrócił ten którego imienia nie wolno wymawiać :P

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Pisałem wcześniej napiszę teraz Tobie: musimy sobie darować takie żarciki. Ja już na tydzień wyleciałem za takie "prowokacje, vel 9.3.3"

0

0

@Colon Tak widziałem ją.
@IAmBackCules Jak ja tylko film polecam :>

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Wolno wymieniać :D A jak wracać, to tylko z przytupem. Coś a'la modne spóźnienie :D

konto usunięte

0

@IAmBackCules Ważne, by wnioski wyciągać. Ja też nikogo obrażać nie będę, widząc, że ludzie potrafią okazać szacunek (czytaj - przynajmniej neutralnie przejść obok moich postów, bez idiotycznych docinek).

0

@LuisSalvano Po czym wnosisz, że mowa o Tobie? BTW nienawidzę niepunktualnych ludzi.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Widzisz, niektórzy potrafią łączyć fakty i mają umiejętność logicznego myślenia. Napisanie o kimś nie wprost miałoby spowodować, że ludzie zglupieją i się nie domyślą? W przedszkolu może tak.

1

@LuisSalvano Ja się pytam po czym wnosisz ? Równie dobrze mogłem pisać o @Transu96 czy @Avada Kedavra.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid on myśli ze cala strona kręci się dookoła niego.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid O nich nie mówi sie na tej stronie, ze nie wolno wypowiadać ich nazwy / imienia. Tak samo, gdy pojawia się "pan nauczyciel" to również wiadomo, o kogo chodzi.

1

@LuisSalvano No to ja nie pisałem o „Panu Nauczycielu”... @Avada Kedavra to jedno z zaklęć zakazanych i nie wolno ich wymawiać ... Polecam nadrobić HP :D Z resztą Avada jest podobno toksyczny i boję się go wzywać.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid zaklęcie niewybaczalne jak już, polecam nadrobić HP.
i cyk zostales zhejtowany

0

@Avada Kedavra o Ty !!! dzwonie do płokłatłuły !

konto usunięte

1

@IronSanHybrid dzwoń, znam dobrego prawnika ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?