- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
0
Nie rozumiem jednego fenomenu w Barcelonie.
Dlaczego nie możemy w końcu zmienić formacji ?
Dzisiejsza piłka charakteryzuje się tym, że trzeba zaskoczyć rywala.
Pytanie, czym Barcelona może zaskoczyć ? Gramy w ten sam sposób od zawsze. Każdy ma na nas wypracowaną strategię, wielkie kluby jak Liverpool itd. wiedzą dokładnie jakie mamy karty w ręku to jest chore!
Dobry trener pierw by zmienił formację z 433, która jest marną formacją, starą formacją, starej piłki. Mając Griezmanna ŚN wystarczy zmienić formację na 4231 i wrzucić Griezmanna na 9tkę a Suareza na ŚPO lub na odwrót, ale wystawianie drużyny w formacji 433 gdzie lewo skrzydłowym jest potykający się Griezmann, który jasno pokazuje, że nie ogarnia tej pozycji to jest hipokryzja.
2
@monsterrize gdy Ernesto Valverde w pierwszym sezonie na Camp Nou grał systemem 4-4-2 (ustawienie mocno zbliżone do 4-2-3-1) był za to krytykowany. Zdecydowana większość kibiców wręcz płakała o powrót do jedynego słusznego 4-3-3. Kibicom nigdy nie dogodzi ;)
Oczywiście zgadzam się, że zmiana ustawienia byłaby korzystna zarówno dla Griezmanna jak i mam wrażenie Frenkiego. Problem w tym, że nie za bardzo mamy kogo wystawić na skrzydłach. Ja bym za to bardzo chętnie obejrzał jakiś wariant ustawienia 3-5-2. Choć niekoniecznie taki jak z Interem Mediolan.
No i jednak mam pewne zastrzeżenie.
"Dobry trener pierw by zmienił formację z 433, która jest marną formacją, starą formacją, starej piłki. "
Kompletna bzdura. Akurat 4-3-3 samo w sobie przeżywa ostatnio drugą młodość. W chwili obecnej to właśnie typowe 4-2-3-1 odchodzi do lamusa a typowe mediapunty są przesuwane niżej bądź na skrzydła.