La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1892 Culés

1

Typowy Janusz :)

"Występuję w charakterze kwękajacego dziadunia.„

- przetrzeć kamerkę bo słabo widać

„Nikaaa, daj mi odrobinkę spirytusu, znaczy tego salicylowego albo innego na watce...”

Jerzy Urban?
"Człowiek bardzo inteligentny, który się marnował za komuny .
(...)
Niepokorny .

Przecieram kamerkę .

Bardzo inteligentny , ale mający końskie okulary - nie rozumiał rzeczy oczywistych
Prpbowalem mu tłumaczyć , panie Jerzy niech pan zrozumie , zasady są potrzebne w życiu ( Urban nie uznawał zasad) bo ludzie dziela się na konformistow i non konformistow. Konformisci potrzebują zasad , by się czegoś trzymać , a non konformisci potrzebują zasad by móc je łamać.
Nie ma zasad to jedno i drudzy są nieszczęśliwi. Za chol nie mógł tego zrozumieć.
Miał taką zasadę , że nie ma zasad .



« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?