- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1809 Culés
2
Dobry temat poruszył @itmustbejoke czyli chwalenie się ilością wypitego alkoholu, u mnie jest taki jeden widlakowy który się chwali "o mały ile ja wypiłem wczoraj w weekend hehe" dosłownie codziennie się chwali jak to on lubi wypić sobie, co więcej, zachwala pewien trunek, czyli Amarene z biedronki, a skrytykuj to tylko, to już będzie się rzucał że to nieprawda że jest to do kitu alkohol, kiedyś mogło dojść do rękoczynów gdy pracownik skrytykował go za ten trunek, to ten zrobił awanturę o to, i zaczął go besztać na cały zakład, tak że przyszedł kierownik i musiał uspokajać całą sytuację.
Także są takie przypadki kiedy te chwalenie się alkoholem wychodzi aż nadto.
0
@Chwytliwy Niech piją. Dlatego też wódka może być po 4zl litr, element szybciej się zapije.
6
@Chwytliwy ja chyba jakiś dziwny jestem, ale mam 23 lata i jeszcze nigdy w życiu nie byłem pijany i dobrze mi z tym, bo alkohol do szczęścia nie jest mi potrzebny, dobrze bawić się można też bez.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO Ja już nie raz byłem, ale nigdy nie zamierzałem się tym chwalić, po prostu mam swoją godność i według mnie chwalenie się ile to się wypiło jest lekko dziecinne.
3
@koksik2700 ale przecież on napisał 4zł za litr, więc podwyżką bym tego nie nazwał :D
4
@koksik2700 jak 4 za litr to dla ciebie drogo to ja nie wiem co ty pijesz xD
0
@mateuszdabski Faktycznie, mój błąd. Zwracam honor. :)
1
@Striker to coś jest za 4 zł? Nawet brzoskwiniowa w Tesco czy winiacze w butelkach tyle nie kosztują.