- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 849 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 849 Culés
3
Alena to zawodnik ktorego brakowalo. Jedyne czego mu trzeba to wiecej gry i bedzoe kot w pomocy. Zarzad zamiast pozwalac mu odejsc powinien pozbyc sie Rakiticia i zapewnic Aleni ze bedzie gral. Alena z regularna gra to mógłby Arthura posadzic na lawce. Nie mam wątpliwości.
Jak zarzad lekko pozwolil odejsc dla Alvesa to sie nie bali o nic choc nie bylo nikogo na prawą obronę trzeba bylo szukac a z takim Rakiticiem sraja po gaciach choc z miejsca jest zawodnik ktory go zastapi i wielkiek straty w najgorszym wypadku na jakosci nie bedzie.
0
@FDJ Mam nadzieje, ze nie, ale jak spadnie mu forma, to z przyjemnoscia się posmieje z komentarzy tego typu. 2/3 dobre mecze i już powinien być w pierwszej 11. ;D no po prostu La Rambla :D
2
@Rewolucja123 gdzie pisze o pierwszym skladzie? Choc z drugiej strony racja. Jak Arthur nie mial formy to i tak gral bo zarzad zrobil super transfer i pilkarz musi grac. To samo bylo z Gomesem. Wychowanek dostaje ochlapy i jak zagra jeden czy dwa sabe mecze to juz skreslony. Po prostu la rambla.
Jak dla Rakiticia spada forma to tez sie smiejesze czyli w co drugim meczu gra slabo? To od takiego zawodnika co 4 sezony byl podstawowy nalezy wymagac doswiadczenia i regularnosci a nie od wychowanka ktory ma potencjal a nie dostawal szansy. Po prostu la rambla
0
@FDJ Ja go nie skreślam, wręcz przeciwnie. Ja jestem typem uzytkownika, który poswieci trofea na rzecz oglądania wychowankow w 1 zespole.
1
@Rewolucja123 Ja w ogóle nie wiem skąd wzięła się ta krytyka na niego na tej stronie. Młody zawodnik 2 sezony temu jeszcze grający w 3 lidze a ludzie tutaj wymagają od niego gry na poziomie Iniesty. Odkąd wszedł w 1 zespół i tak się bardzo dobrze prezentowal. Mówicie ze Ernesto nie daje szans młodym a jak wejdzie taki Alena to źle że się nad nim zachwycają
1
@Cou7_ley ja nic nie mowie. Dla mnie to milo jest zobaczyc pilkarza z szkolki w 1 skladzie na mecz lub wchodzacego z lawki.