- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
4
Fajny to obrazek, Lucho uśmiechnięty.
Jakby to było fajne, gdyby ponownie na ławce trenerskiej zasiadł człowiek podobny do Enrique, za charyzmą i wizją, który żyje meczem gestykuluje, krzyczy, zachęca i dopinguje swoich zawodników, ale jak jest ku temu okazja to na murawę wślizgiem ze szczęścia wjedzie...
Jakby to było fajnie, gdyby nowy trener był nie patrzył na nazwiska, ale na formę i wystawiał tych którym zależy, którzy chcą biegać i wygrywać, ale też, którzy prezentują odpowiedni poziom sportowy, którym piłka nie przeszkadza w grze i nie odskakuje od nogi jak od muru, którzy podejmują ryzyko i nie podają wciąż do tyłu lub do najbliższego kolegi, którzy zamiast tracić energię na machanie rękami, gestykulowanie oraz kłótnie z sędziami, swoją energię przekładają na walkę na boisku.
Jakby to było fajnie, gdyby nowy trener potrafił wykorzystać ostatnie lata Leo Messiego i ustawić tak drużynę oraz samego zawodnika, żeby wykorzystywali swój potępiał wzajemnie, aby Leo nie chodził po boisku zrezygnowany albo nie snuł się wkurzony patrząc na to, jak jego koledzy marnują setki przez niego wypracowane, albo żeby nie musiał sam sobie rozgrywać, podawać i strzelać.
Jakby to było fajnie, gdyby nowy trener potrafił rozwijać pod swoim okiem świetnych zawodników, których pod swoim okiem ma, aby nie musieli odchodzić z klubu zrezygnowani jak choćby Philippe Coutinho, ale odpowiednio ich w komponować w system, który pozwoli pokazać im swoje umiejętności z korzyściom dla nich samych, ale przede wszystkim dla dobra drużyny.
Jakby to było fajnie, gdyby nowy trener odważnie, ale też i umiejętnie wprowadzał do pierwszej drużyny młodych zawodników jak choćby Riqui Puig i dawał im prawdziwą szansę zaistnienia oraz nauki od starszych kolegów.
Jakby to było fajnie jakby tym trenerem nie został Ronald Koeman...
0
@Pilka_jest_okragla czyli kto ?
0
@Pilka_jest_okragla Enrique miał to szczęście, że MSN odpaliło i udało się zdobyć tryplet. Bo na koniec następnego sezonu już tak kolorowo nie było.
0
@amanter Już wolałbym Roberto Martíneza czy Marcelo Gallardo, a nawet Xaviego, ale chciałbym zobaczyć młodziaka Erika ten Haga na ławce Barcy.
0
@Pilka_jest_okragla ehh, gdyby Wenger był młodszy o te kilka lat. Chociaż w sumie lepszy 70 letni Wenger na ten rok-dwa niż Valverde. W między czasie może pokazałby się jakiś trener pasujący do nas.