- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
2
Jeszcze tak odnośnie tej Patointeligencji to właśnie ciekawy byłem czy szkoła się zgodził na umieszczenie budynku etc. w klipie :D
„Jak pisze Gazeta Wyborcza, uczniowie szkoły dociekają czy I LO zgodziło się na to, by gmach liceum pojawił się w klipie.
– Sam jestem „batorakiem” i jestem oburzony. Gdybym oglądał klip od drugiej minuty, wszystko byłoby w porządku. Tekst jest krytyczny, owszem, ale to wyraz artystyczny. Natomiast zestawienie tego tekstu z wizerunkiem szkoły jest oburzające. Nikt nie został w Batorym złapany pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Nie spotkałem się z pozytywnym komentarzem ze strony absolwentów liceum. Chłopak, który występuje, jest dorosły, może robić, co chce, ale składał przyrzeczenie zobowiązujące do przestrzegania pewnych wartości – komentuje w rozmowie z Gazetą Wyborczą wicedyrektor LO Krzysztof Ściechowski.”
https://www.se.pl/warszawa/kim-jest-mata-raper-patointeligencja-czy-to-syn-znanego-wykladowcy-aa-XRUb-zotA-6g6y.html
„Chłopak, który występuje, jest dorosły, może robić, co chce, ale składał przyrzeczenie zobowiązujące do przestrzegania pewnych wartości ”
Pan wicedyrektor dalej nie dopuszcza tego do świadomości widzę....
0
@IronSanHybrid Czy podoba Ci się ten kawałek?
2
@marcin000019 Jak najbardziej, a co ? :) tekst prawdziwy i potrzebny.
1
@IronSanHybrid Tak pytam, bo już trochę odbiegając o czym to jest to fajnie się słucha, tak po prostu.
1
@marcin000019 nawinięty jest bardzo dobrze :D
3
@IronSanHybrid inne kawałki też spoko chociaż montana mi nie siada