- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
6
Krótkie podsumowanie 4 meczów NBA. :)
LeBron James 25 punktów, 9 zbiórek i 8 asyst, ale to Luka Doncić wyszedł zwycięsko. 27 oczek, 9 zbiórek i 10 asyst młodego Słoweńca. 27 oczek i 10 zbiórek Davisa. Mavericks wygrywają w Staples Center.
Grizzlies bez Ja Moranta pokonali Timberwolves i to na wyjeździe. Magia NBA działa. :) 26 oczek Dillona Brooksa. 21 punktów i 12 zbiórek Townsa.
Celtics będą bardzo groźni. Wygrali na wyjeździe z Knicks. 28 punktów Browna, 30 oczek, 6 zbiórek i 7 asyst Tatuma. 16 punktów i 10 asyst Walkera. Czekam na powrót Haywarda. :) 26 oczek Randle'a.
Dinwiddie dobrze zastępuje Irvinga. 29 punktów, 6 zbiórek i 4 asysty. 25 oczek Joe Harrisa. Jednak to Heat odnieśli wyjazdowe zwycięstwo. 24 punkty z ławki Dragicia. 20 oczek Butlera. Czyżby Heat mieli być rewelacją? :)
0
@student97r Nie oglądałem Brooklynu ale widziałem że było 106 :101 w 12 minucie i pyk 106:109 dla Miami.Ciekawe co tam narobili.
0
@Encore Też nie widziałem końcówki. :) Jak pomyślę jakie drużyny mogą dołączyć w następnym sezonie do rywalizacji, to uśmiech mi się pojawia na twarzy. Dodatkowo Nets z Irvingiem i Durantem i Warriors z Currym i Thompsonem. Wtedy może być dopiero walka. :D Oby tylko kontuzje niczego nie popsuły.
0
@student97r Pytanie w jakiej formie będą KD i Klay bo oboje są po ciężkich kontuzjach.
0
@Encore Oby wrócili do siebie. Ciekawe czy Klay wróci w tym sezonie.
0
@student97r chyba nie ma po co wracać :c
0
@Encore Ewentualnie pod koniec sezonu, żeby wejść w jakiś rytm, ale to zależy od zdrowia. Nic na siłę. :)