- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
17
Oburzamy się tu na kolejny już skandal w wykonaniu PiS, a tymczasem PiS zdał sobie sprawę z jednej rzeczy, która przez 30 lat nigdy nie dotarła do żadnej partii. Przeważającej większości ludzi to co nas oburza po prostu NIE OBCHODZI. Oni tego nie rozumieją, przekracza to ich poziom zainteresowania lub zdolności intelektualne. Jak słyszą że kolejny skandal w Sejmie to przełączają na inny program, bo "niedobrze im od tego cyrku". Jedyne co ich obchodzi to kwestie, które dotykają ich bezpośrednio (jak np wiek emerytalny czy stan konta), ale nie są w stanie albo nie chce im się dokonać analizy wpływu pomysłów PiS na ich życie. Nie będą pracować do 67 roku życia? Ufff... No to spoko. A że PiS musi łatać dziurę w ZUS, która przez to powstała i zrobi to z ich własnej kasy... Tego już nie czają. TK to dla nich jakiś organ niewiadomego pochodzenia i tam się tylko elity o stołki kłócą. Co to obchodzi obywatela? Obchodzą ich za to kwestie światopoglądowe, bo to rozgrzewa emocje i nie wymaga zrozumienia. Stąd też PiS zawsze potrafi znaleźć temat zastępczy.
Witamy w Polsce. Kraju w którym przeciętny Kowalski "rzyga polityką" i szkoda mu wysiłku by zrozumieć co tam się dzieje i jak to na niego wpływa.
2
@osa91 Nie do końca się z tym zgodzę bo TVP kłamie mówiąc że jest rewelacyjnie a ludzie to niestety kupują i to jest problem bo ta propaganda jest bardzo niebezpieczna
7
@osa91 Jesteśmy po prostu polityczno-społecznie głupim narodem. Nie rozumiemy ani wolności, ani demokracji, ani kapitalizmu. Ci ludzie, którzy teraz popierają PiS mieliby raj za PRLu. Gdyby PZPR dogadał się z kościołem katolickim do dzisiaj żylibyśmy w poprzedniu ustroju.
3
@Janiama Nie do końca. PiS też wybrano przez aferę taśmową głównie. A co w niej najbardziej grzało ludzi? Że Sikorski zjadł drogie ośmiorniczki i powiedział kilka razy k***a. Wyrwane z kontekstu słowa o robieniu "łaski" Amerykanom. Oczywiście propaganda TVP robi swoje, ale w dobie internetu jednak zakładam, że do znacznej części z nich docierają informacje spoza tej stacji.