- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
15
"Wir polarny znad Arktyki niebawem zmrozi Polskę. Jak przewidują meteorolodzy, pogoda przyniesie srogą zimę pod koniec listopada. Czekają nas temperatury rzędu -20 stopni Celsjusza, siarczysty mróz w ciągu dnia i śnieżyce. Wir polarny powstający nad Arktyką jest największym, jaki powstał w ciągu ostatnich 40 lat. Tylko patrzeć, jak na niebie pojawi się zorza polarna."
Jaram się jak La Rambla po każdej informacji o zwolnieniu Valverde. Brakuje mi porządnej zimy. Może w końcu będzie szansa, że święta będą białe...
3
@macio_944 Lubię zimę, ale temperatura -20 jest za niska. Takie -3/-2 bez wiatru idealnie :D
0
@SeeleyBooth
Niech najpierw porządnie posypie i przymrozi, tak na cały dzień i całą noc, niech kurła będzie śnieżny armagedon, a później może być spokojnie, uroczo i temperatura do -5 :)
1
@macio_944 Słońce musiałoby nieźle splunąć w naszą stronę, żeby było u nas widać zorzę polarną :D
Nie przepadam za mrozami, ale w sumie ciekawie mogłoby być z taką temperaturą. Pewnie zmienię zdanie, jak trzeba będzie iść do pracy, gdy na dworze zawierucha, ale póki co fajnie się zapowiada :D
6
@macio_944 Spokojnie - do świąt zdąży stopnieć wszystko :)
0
@TheNekro94
A kto to przyszedł? Pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci. Dzięki kurła! :(
:P
2
@macio_944 Zobaczymy -20 jak świnia siodło
0
@macio_944 To się jeszcze naczekasz: https://dobrapogoda24.pl/artykul/zima-trzydziestolecia-prognoza-sezonowa