- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
18
Zlatan :D
Tan wywiad i mina mordercy z jaką zniszczył Carlosa Vele bezcenne xDDD Zawsze mnie to rozwala.
https://x.com/r3al____AJ/status/1151828597776273410
0
@IronSanHybrid Zlatan mieć większy nos niż całe wzgórze Hollywood
7
@IronSanHybrid to z Vela zniszczył totalnie.
2
@IronSanHybrid Nigdy za nim nie przepadałem.
20
@Grzesior667 Ja odwrotnie, doceniam gościa jako świetnego piłkarza i lubię jego styl bycia.
0
@IronSanHybrid Jego cała kariera nadaje się na film.
0
@Encore Zdecydowanie.
0
@IronSanHybrid Nie lubię go jako piłkarza (chociaż doceniam) i nie lubię jego stylu bycia. Jeszcze jakby wygrał coś poważnego w piłce to może by mi nie przeszkadzało.
3
@IronSanHybrid Zlatan jest mistrzem pod każdym względem, Uwielbiam gościa za styl gry i styl bycia.
1
@Szreko A ja nie przepadam dla mnie zwykły buc i narcyz już pomijam fakt,że nie zdobył tak naprawdę niczego poważnego w piłce.
1
@Grzesior667 Zlatan na to : “I do not need a trophy to tell me I am the best.”
2
@Grzesior667 no bo mistrzostwa itp to nie jest coś poważnego, oraz liga Europy, no tak....
A ja tam go uwielbiam, jeśli miałbym być piłkarzem, to chciałbym być takim jak Ibra.
1
@Chwytliwy Ja np. wolałbym wygrać LM, Mundial czy ME. Co kto lubi.
2
@Chwytliwy O ile pamiętam to Zlatan wygrał też mnóstwo nagród indywidualnych w tym złotego buta. Nie jeden marzy o takiej karierze i osiągnięciach.
5
@Grzesior667 no to każdy woli, ale ty napisałeś że jakby wygrał poważne trofea, a wygrał je, i do tego dużo nagród indywidualnych, wielki piłkarz z wielkim dystansem do siebie jak mało kto.
0
@Chwytliwy Nie wygrał najpoważniejszych. O, teraz pasuje?
2
@Grzesior667 może być.
0
@Hushovt No tak już bywa nie każdy topowy piłkarz wygrywa trofea hurtem. Jednak nie można mu odmówić skilla. Pod względem umiejętności mało kto mu dorównuje. Jeśli idzie o charakter to jest świetny no ale nie każdy lubi takich ludzi.
0
@Grzesior667 Zlatan da się lubić. Jest sobą i nie szczypie się z tym co ma powiedzieć, szczery do bólu. 100% wolę takie osoby niż, które robią dobrą minę do złej gry i tylko udają.