- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 778 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 778 Culés
0
Tymi dwiema bramkami Lewy zapewnił sobie top 10 sportowców Przeglądu Sportowego 2019
0
@Kamil92 top1* ;)
0
@Bykunn aj zawsze to jedno zero za dużo :)
2
@Bykunn Jeżeli Lewy będzie wyżej niż Zmarzlik czy któryś z siatkarzy, to będzie to tylko znaczyło, że to Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca.
Kubacki mistrz świata, Zmarzlik mistrz świata, Fajdek mistrz świata do tego któryś z siatkarzy. Jak dla mnie to powinna być czołówka. Stoch w sumie też nie miał najgorszego sezonu, na 10-tce się powinien załapać.
Aż mi się przypomniał plebiscyt w 2008 roku, gdzie Kubica za zajęcia czwartego miejsca w generalce Grand Prix, był wyżej niż złoci medaliści olimpijscy.
druga sprawa, wszystko jest możliwe, skoro zdobywca PŚ, mistrz olimpijski, wicemistrz w lotach, zdobywca TCS, itp, itd - Kamil Stoch był drugi ;d
0
@NeroTFP Ja nie moge przebolec ze Tomek Majewski nie wygral w 2012
0
@NeroTFP Wow serio? :D 4 miejsce w F1 (gdyby nie zespół to realne szanse na mistrzostwo) jest warte mniej niż randomowy złoty medal IO, które są co 4 lata? :D Come on, Kubica to jest fenomen, nigdy nie mieliśmy takiego kierowcy i raczej długo nie będziemy mieli. To samo tyczy się Lewego. Oczywiście spoko, bardzo szanuję lekkoatletów za niebywałe osiągnięcia bo mamy wśród nich wiele legend swoich sportów, ale nie można umniejszać Kubicy czy Lewemu
0
@Bykunn Tak. Właśnie dlatego, że są co 4 lata i bardzo trudno taki medal zdobyć, w sytuacji, że konkurencja do medalu jest ogromna.
Nie umniejszam, ale nadal uważam, że 4 miejsce w Formule 1 jest mniej warte, niż złoty medal olimpijski. No i nie rozumiem, jak można używać słowa randomowy. Majewski to czołówka polskich sportowców.