- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
0
Przeanalizowałem wszystkie mecze Barcy i Interu w tym sezonie + statystyki z poprzednich sezonów i kursy na to spotkanie. Sądzę, że kursy na Barcę są mocno przesadzone. Niezależnie od tego w jakim stylu obecnie gramy. Średni kurs na to, że wygramy przynajmniej dwoma bramkami wynosi @2.55 . Jeśli miałbym celować w jakiś dokładny wynik byłoby to 3:0 dla nas : ) Podawajcie swoje predykcje, zobaczymy ilu tu mamy jasnowidzów.
5
@MacieG myslalem, ze przedstawisz jakaś analizę, wyłożysz na blat wszystkie statystyki, a ty piszesz o kursach u bukow, żeby kusiło...
0
@DaPi Komu by się chciało czytać ponad 50 linijek tekstu. Najważniejsze, że wg mnie kursy są spec. zawyżone na Barcę, ponieważ większość ludzi z pewnością zagra w stronę Włochów.
0
@DaPi Dodatkowym argumentem jest brak Lukaku, który brał na siebie ŚO, co umożliwiało większą swobodę drużynie w rozgrywaniu akcji przy polu karnym przeciwników. Na obecną chwilę nie mają innego zawodnika o tym profilu i na tym poziomie na tę pozycję.
0
@MacieG dla mnie jedyna sensowna opcja u buka to aktualnie btts. U nas brakuje podstawowych zawodnikow i ogolna forma jest slaba lekko mowiac. Inter ma kim postraszyc wiec brame nam pewnie strzela. Tylko pojawia sie pytanie ile my strzelimy i tego sie obawiam wiec raczej na 1x2 bym nie stawial. Ale dla zabawy strzelam wynik 2:1 dla nas. Chociaz czuje w kosciach remis to jednak gramy u siebie i w jakiej formie bysmy nie byli to CampNou jednak troche znaczy^^
0
@MacieG jak jestem całym sercem za Barcą od wielu lat,to jeśli mualbym obstawiać, to typowałbym porażkę z Interem 3:1