- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
0
Dla tych co grywają czasami w GTA Online, (bo ci którzy grają regularnie to pewnie o tym wiedzą) można zgarnąć 1 000 000 GTA$
https://www.facebook.com/rockstargames/photos/a.10150126067600097/10157623810635097/?type=3&theater
3
@tadzik447 Za moich czasów jak w to grałem codziennie, to był na sesjach taki gostek o nicku CYTRYNA, który zhakował całą tą grę i zrzucał na głowę z nieba worki po 100.000, ogólnie nie dało się go zabić, przechodził przez ściany i mógł Cię zamienić w świnię np., generalnie każdy z ekipy miał po 30mln i więcej na koncie, czołgi, helikoptery bojowe i cały garaż złotych Bugatti.
1
@MesQueUnClub_87 Mi też jakiś gościu dał ileś tam kasy, ale potem sobie pomyślałem, że może jakiego bana za to dostanę i przestałem zbierać :D
0
@tadzik447 jak możesz dostać bana za to że ktoś daje ci hajs.
1
@Tom0VeB Zhakowany? Normalnie. Szczególnie jeśli zaczniesz go głupio wydawać. Aczkolwiek, w większości przypadków kończy się zabraniem lewej kasy z konta. Przynajmniej tak było parę lat temu, jak jeszcze grałem.
0
@Misanthrope Mnie również zabrali lewy majątek z konta. Uważasz, że mogą zabrać Ci pieniądze, za to że zbierałeś pieniądze które leżały na ziemi? Co innego kiedy to Ty cheatujesz. Zawsze możesz powiedzieć, że nie wiedziałeś, że ta kasa jest lewa i że to ich wina, że nie umieją sobie upilnować cheaterów.
0
@Tom0VeB Ale jakie to ma znaczenie co ja uważam? Mówię tylko, że widziałem przypadki w których osoby, które zaczęły wydawać lewą kasę dużymi ilościami wyłapały bana, mimo że to nie one były cheaterami. A nieporadność Rockstara to już inna sprawa.
0
@Misanthrope Zawsze można się od takiego bana odwołać :).