- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
1
A co do pomocnika, jak teraz pięknie wychodzi brak takiego van de beeka w tej ekipie, czy kogoś bardziej skrojonego do ofensywy, jednak muszę się ugryźć w język i napisać że De Jong gra najlepiej na pozycji Busiego, tyle że Frenkie gra wyżej po prostu niż Busi, a Arthur to świetny łącznik, kolejny sezon, kolejny brak balansu w drugiej linii, a to za sprawą zarządu, no cóż, może go kupią, albo seryjnie postawią na Puiga, absolutnie nie widzę lepszych kandydatur dla Barcy, chyba że Ruiz, ale jego nierówność mnie tonuje co do tego gracza.
0
@Chwytliwy oo, Fabian Ruiz, tak mi mów.
1
@Chwytliwy
"Arthur to świetny łącznik" - co przez to rozumiesz ??
0
@Chwytliwy Nadpominam, że zawodnik o takim właśnie profilu, który trafił do nas za 120 mln aktualnie gra dla Bayernu. Bardziej przykre jest już tylko to, że po sezonie Bawarczycy wykupią Coutinho i będą mieli z niego ogromne korzyści. Powoli zaczyna hulać w Monachium.
0
@pax który dobrze łączy zadania ofensywne i defensywne, taki jest Arthur.
0
@BigShaq wolę Donnyego, ale Fabian też ok.
0
@XaviHeart e tam Cou, nadal przed Cou brakowało takiego gracza typu Ruiz, Van De Beek, Cou od początku nie mógł tutaj dać rady.
1
@Chwytliwy
hmmm- Arthur ofensywnych za bardzo nie ogarnia.
W Barcelonie najlepszym ofensywnym pomocnikiem jest Leo - który przeciez nie gra na skrzydle, ani na 9, tylko cały czas w pomocy - od drugiej lini zaczyna drybling i z drugiej linii rozrzuca podania. I tu nie trzeba byłoby niczego zmieniać
Tylko jest problem, że oznaczałoby to brak balansu, gdyż Leo nie miałby zadań defensywnych. Dlatego trzeba byłoby trochę dokonac przesunięc zawodników i zmodyfikowac taktykę.
0
@XaviHeart Nie wykupią ;)