- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
0
Po 8. kolejce ligi hiszpańskiej tak będzie wyglądała ilość pokazanych spotkań Barcy przez "polskie" stacje:
(Eleven) - 1
(Canal+ razem z nsport) - 7
Eleven Madrid i Canal Barcelona? Dobrze zrozumiałem?
2
@Katalonbar nie.
0
@Katalonbar doubt.
0
@Katalonbar tak
5
@Katalonbar nie, nie dobrze zrozumiałeś. Dziwi mnie w ogóle że komuś jest ciężko pojąć kwestie tłumaczoną kilkanaście razy, ale najwyraźniej rzeczywiście nie jest lekko
2
@Katalonbar Nie. Stacja wybiera po prostu ten mecz, który jest dla nich atrakcyjniejszy. Real i Barcelona mają mniej więcej tyle samo kibiców.
Jeżeli w jednej kolejce pierwszeństwo ma ELEVEN i ma do wyboru Real-Atletico, a Barcelona-Eibar, to logiczne, że weźmie to pierwsze.
Jeżeli w kolejnej kolejce pierwszeństwo ma CANAL+ i do wyboru Barcelona-Villarreal, a Real-Levante, to logiczne, że weźmie to pierwsze.
Jeżęli w kolejnej kolejce pierwszeństwo ma ELEVEN, a do wyboru Barcelona-Betis, a Real-Valencia, to logiczne, że weźmie Real.
Jeżeli w kolejnej kolejce pierwszeństwo ma CANAL+ i ma do wyboru Real-Eibar, a Barcelona-Atletico, to logiczne, że weźmie to drugie.
Stacje nie pokazują naprzemiennie Barcelona, a Real, a po prostu wybierają najciekawsze mecze z tymi drużynami. Real i Barcelona mają porównywalną liczbę kibiców w Polsce, więc nikt nie będzie puszczał na Eleven Barcelona-Eibar, tylko dlatego, że dawno nie było Barcelony.
A i tak pewnie nadejdzie seria, że kilka razy z rzędu będzie puszczana w Barcelonie. W tamtym sezonie też się zdarzały serie 3-4 meczów Barcelona ELEVEN.
I tyle.