- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2376 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2376 Culés
2
Mam pomysł na poprawienie jakości komentarzy na La Rambli. Niech administracja ustawi maksymalny dzienny limit tworzenia komentarzy do 5 (nie wliczając odpowiedzi) To może ludzie zanim coś napiszą pomyślą a dodatkowo znajdą czas na inne przyjemności. Kiedyś naprawdę można było przeczytać coś ciekawego, ale od jakiegoś czasu to żeby dokopać się do ciekawych komentarzy to trzeba by było spędzić nad tym parę godzin, skoro wczoraj w ciągu 1 godziny w oczekiwaniu na transport trafiłem na 15 komentarzy jednego użytkownika i wszystkie w tym samym temacie...
Apeluję o przeanalizowanie mojego pomysłu, miłej niedzieli ;)
15
@Sehzade1899 to nie komuna żeby tutaj robić trzeba takie ograniczenia.
1
@Sehzade1899 Słaby pomysł. Nie można by bylo wdać się w jakąkolwiek dyskusje, niekoniecznie taką, która by obniżała poziom
0
@Sehzade1899 Słabe rozwiązanie. Problemem jest to, że wszystko jest w jednym miejscu. Lepszym pomysłem niż nakładanie ograniczeń byłoby wprowadzenie subforów/kategorii tematycznych.
9
@Sehzade1899 To, że jednej, dwóm czy trzem osobom coś przeszkadza na stronie to nie znaczy, że ileś tysięcy osób ma mieć jakieś ograniczenia.
1
@Sehzade1899 bo niektórzy zamiast dodać jeden większy post na określony temat, to dodają co kilka minut zdanie w jednym temacie bez sensu, co im do głowy przyjdzie. A to są już braki z języka polskiego, bo ciężko napisać jeden konkretny, poukładany post, pod którym może być normalna dyskusja
0
@Chwytliwy tak, tutaj masz rację. To może warto by zrobić podsekcje żeby komentarze zawierające info z różnych gazet czy osób były odseparowane od info odnośnie jakiś zdjęć gołej kobiety ;) tak to już byłoby lepsze
0
@dzbanke właśnie tak. Mój pierwszy pomysł był głupi, to jest zdecydowanie lepsze. Oby to ktoś kiedyś wprowadził ;)
1
@Sehzade1899 jedyne co ja bym zmienił to idiotyczny punkt w regulaminie odnośnie zbanowanego użytkownika że nie można o nim pisać, i z tą agitacja całą, oraz ban dla pewnego usera, i jestem happy.