- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
0
jeszcze raz to skopiuje bo może przepadło po meczu.
To nie jest jakaś klątwa Zubiego? Od kiedy wyrzucono go z klubu, to praktycznie każdy transfer jest porażką.
15/16 przychodzi Vidal i Turan(po pół roku bez gry). Transfery wydają się ok, bo jest jakiś zmiennik na PO no i Turan jako jedna z gwiazd ligi do pomocy. Pierwsze spotkania Turka są dobra, a potem to już zjazd. Aleix raczej nie zachwycał i ta pechowa kontuzja.
16/17 przychodzi Gomes, Alacer, Umtiti, Digne, CIllessen i Suarez.Lucho sam mówił, że to najlepsze okienko i że dostał świetnych młodych zawodników. O Gomesie i Suarezie nie trzeba pisać, Alcacer praktycznie przyspawany do ławki, Umiti zagra dwa bardzo dobre sezony, a potem się leczy u jakichś szamanów i nie wiadomo co z jego noga. Cillesen tutaj transfer ok.
17/18 przychodzi Dembele, Coutinho, Paulinho, Semedo, Deuflodeu i Mina. Pierwszy miał świetny sezon w Bundeslidze,a u nas tylko szpital albo bardzo słabe mecze (było kilka wyjątków), Coutinho dobre pół sezonu i potem tragedia (cos jak Turan), Mina i Deulofeu bez komentarza, Semedo niby jest, ale jakby go nie było, Paulinho to jakiś transfer krzak, ale idzie go zapamiętać z dobrej strony.
18/19 przychodzi Malcom, Lenglet, Arthur, Vidal (pomijam te wypożyczenia). Malcom miał pecha, że trener go nie chciał i tylko ława, Lenglet dobry transfer (jak dotąd), Arthur dobry początek potem kontuzja i przystopował, Vidal (tutaj nwm co napisać).
No i transfer trenera (o ile można to tak nazwać) to zostawiam bez komentarza.
Te wszystkie transfery + te na ten sezon na papierze wyglądają super. Były wzmacniane pozycje, które miały braki. Przyszło ponad 20 zawodników, praktycznie żadne koty w worku, a teraz większości z nich już nie ma w klubie. Dlaczego tak słabo to wygląda? Jakiś inny klub ma podobnie?
Mam nadzieję, że Frenkie będzie jednym z wyjątków i podoła swojemu talentowi.
0
@Cvzx Kurcze, ale zobacz Paco w BVB ładuje bramki aż miło, taki Gomes, który kopał się po czole co mecz w Barcelonie nagle potrafi podać do przodu w Evertonie dalej Paulina po odejściu z Barcy co mecz w Chinach sypie bramkami i asystami, aż miło. I tak można wymieniać bez końca. W tak wielkich klubach jak Barca presja jest ogromna i zwyczajnie nie wszyscy potrafią sobie z tym radzić. Przykład Gomesa jest najlepszy.